2. Verfahren
Verfahren
Titel: Werktuigbouwkundige installaties Ambtenarenkantoor ABG-organisatie
Beschreibung: De opdracht betreft het realiseren van Werktuigbouwkundige installaties ten behoeve van een nieuwe kantoorlocatie, waarin de ambtenaren van de ABG-organisatie worden gehuisvest. Voor de omvang van de opdracht wordt verwezen naar het bestek.
Interne Kennung: K010636
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45350000 Maschinentechnische Installationen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Werktuigbouwkundige installaties Ambtenarenkantoor ABG-organisatie Voor de omvang van de opdracht wordt verwezen naar het bestek
Interne Kennung: 1