2. Verfahren
Verfahren
Titel: Busvervoer voor activiteiten en uitstappen
Beschreibung: De opdracht betreft het vervoeren van leerlingen voor vzw College ten Doorn en hun begeleider(s). Bij alle ritten kan het gaan over diverse groottes van groepen te vervoeren personen. De dienstverlening is steeds inclusief chauffeur.
Interne Kennung: 2025_EVW_COLTD
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025_EVW_COLTD - 1
Beschreibung: Busvervoer voor activiteiten en uitstappen
Interne Kennung: 1