2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA ODCZYNNIKÓW IMMUNOCHEMICZNYCH ORAZ MATERIAŁÓW KONTROLNYCH, KALIBRACYJNYCH I ZUŻYWALNYCH WRAZ Z DZIERŻAWĄ AUTOMATYCZNEGO ANALIZATORA IMMUNOCHEMICZNEGO I ZEWNĘTRZNEGO ZESTAWU KOMPUTEROWEGO
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia: 1. Przedmiotem zamówienia jest DOSTAWA ODCZYNNIKÓW IMMUNOCHEMICZNYCH ORAZ MATERIAŁÓW KONTROLNYCH, KALIBRACYJNYCH I ZUŻYWALNYCH WRAZ Z DZIERŻAWĄ AUTOMATYCZNEGO ANALIZATORA IMMUNOCHEMICZNEGO I ZEWNĘTRZNEGO ZESTAWU KOMPUTEROWEGO zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załącznikach Nr 2 oraz 10 do SWZ. 2. Załącznik Nr 2.1. – formularz asortymentowo – cenowy: •pkt I zawiera planowaną ilość badań (oznaczeń), które Zamawiający planuje wykonać przez okres 36 miesięcy od dnia podpisania umowy; •w pkt. II każdy z Wykonawców zobowiązany jest zaoferować i tym samym samodzielnie wpisać ilość materiałów kontrolnych, kalibracyjnych i zużywalnych niezbędnych do planowanych ilości wykonanych badań. 3. Załącznik Nr 2.2. zawiera ilość opłat dzierżawnych (na okres 36 miesięcy) za automatyczny analizator immunochemiczny wraz z drukarką i UPS oraz za zewnętrzny zestaw komputerowy. 4. Załącznik Nr 10.1. pod nazwą „Zestawienie wymaganych parametrów technicznych” przedstawia dokładny opis parametrów technicznych automatycznego analizatora immunochemicznego wraz z drukarką i UPS oraz opis wymaganych minimalnych warunków dzierżawy. 5. Załącznik Nr 10.2. zawiera opis dzierżawionego zewnętrznego zestawu komputerowego. 6. Podane ilości w Załączniku Nr 2.1. są wielkościami orientacyjnymi (maksymalnymi), które Zamawiający przewiduje wykonać w okresie obowiązywania umowy. Opisane ilości wynikają z aktualnie realizowanych świadczeń zdrowotnych i mogą ulec zmianie (zmniejszeniu) w trakcie realizacji zamówienia. 7. Parametry techniczno – użytkowe opisane w Załączniku Nr 10.1. w pkt. I i III oraz w Załączniku Nr 10.2. do SWZ są parametrami granicznymi, których nie spełnienie spowoduje odrzucenie oferty. 8. Opis przedmiotu zamówienia opracowano zgodnie z treścią art. 99 ust. 1 Ustawy – Prawo zamówień publicznych. Jednakże w przypadku, gdy opis przedmiotu zamówienia lub załączona dokumentacja zwiera przywołania znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, jak również za pomocą norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych przyjmuje się, że wskazaniom takim towarzyszą wyrazy „lub równoważny”, nawet jeżeli przy opisie nie ma zaznaczonego wyrazu „równoważny”. Wszelkie w/w wskazania zostały przywołane w celu sprecyzowania parametrów i wymogów technicznych, użytkowych, funkcjonalnych i jakościowych przedmiotu zamówienia. 9. W niniejszym postępowaniu Zamawiający odstąpił od podziału zamówienia na części z uwagi na względy techniczne, organizacyjne i ekonomiczne. Opisany przedmiot zmówienia tworzy nierozerwalną całość. Podział zamówienia na części mógłby skutkować trudnościami technicznymi, jak również potrzebą skoordynowania działań różnych Wykonawców realizujących poszczególne części zamówienia, co mogłoby poważnie zagrozić właściwemu wykonaniu zamówienia. Przedmiotowa dostawa odczynników immunochemicznych oraz materiałów kontrolnych, kalibracyjnych i zużywalnych do dzierżawionego automatycznego analizatora immunochemicznego wraz z dzierżawą automatycznego analizatora immunochemicznego z drukarką i UPS oraz zewnętrznym zestawem komputerowym jest zamówieniem kompleksowym. Wykonane zamówienie w całości przez jednego Wykonawcę gwarantuje Zamawiającemu osiągnięcie efektu i spełnienie wymagań wynikających z obowiązującego prawa. Dostawa i dzierżawa stanowi kompatybilną całość do wykonywania badań. Nie ma możliwości podzielenia niniejszego zamówienia na części tzn. na dostawy i dzierżawę, ponieważ dostarczane odczynniki immunochemiczne oraz materiały kontrolne, kalibracyjne i zużywalne muszą być dedykowane do konkretnego zaoferowanego analizatora. Należy ponadto wskazać, iż brak podziału zamówienia na części nie naruszy uczciwej konkurencji, ponieważ tego zamówienia nie można podzielić na części.
Interne Kennung: SZP/380/25/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434000 Analysatoren, 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest DOSTAWA ODCZYNNIKÓW IMMUNOCHEMICZNYCH ORAZ MATERIAŁÓW KONTROLNYCH, KALIBRACYJNYCH I ZUŻYWALNYCH WRAZ Z DZIERŻAWĄ AUTOMATYCZNEGO ANALIZATORA IMMUNOCHEMICZNEGO I ZEWNĘTRZNEGO ZESTAWU KOMPUTEROWEGO zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załącznikach Nr 2 oraz 10 do SWZ.