See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 3 szt, maszyn inżynieryjno-saperskich z przyczepami
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 3 szt. maszyn inżynieryjno-saperskich wraz z przyczepami. Przedmiot zamówienia został podzielony na 6 zadań: 1) Zadanie 1 – dostawa 1 szt. maszyny inżynieryjno-saperskiej; 2) Zadanie 2 – dostawa 1 szt. maszyny inżynieryjno-saperskiej; 3) Zadanie 3 – dostawa 1 szt. maszyny inżynieryjno-saperskiej; 4) Zadanie 4 – dostawa 1 szt. przyczepy do przewożenia maszyny inżynieryjno-saperskiej; 5) Zadanie 5 – dostawa 1 szt. przyczepy do przewożenia maszyny inżynieryjno-saperskiej; 6) Zadanie 6 – dostawa 1 szt. przyczepy do przewożenia maszyny inżynieryjno-saperskiej. Wymagania techniczne dla zadań: 1 – 3 są jednakowe. Wybrane podstawowe wymagania dla ładowarki teleskopowej: 1) Pojazd fabrycznie nowy, rok produkcji 2025. 2) Silnik o mocy min. 100 KM, spełniający wymagania aktualnie obowiązujących przepisów prawa w zakresie czystości spalin. 3) Układ napędowy pojazdu 4x4 terenowy. 4) Pojazd wyposażony w pełne światła umożliwiające poruszanie się po drodze publicznej (przód i tył). 5) Maksymalna wysokość podnoszenia min. 9000 mm. 6) Maksymalny zasięg do przodu min. 6500 mm. 7) Udźwig max. min. 4000 kg. 8) Udźwig na maksymalnej wysokości min. 1500 kg. 9) Udźwig na maksymalnym zasięgu do przodu min. 550 kg. 10) Długość całkowita pojazdu do czoła wideł maksymalnie 6200 mm. 11) Szerokość całkowita pojazdu maksymalnie 2450 mm. 12) Wysokość całkowita pojazdu maksymalnie 2600 mm. 13) Prześwit od podłoża min. 300 mm. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Wymagania techniczne dla zadań 4-6 są jednakowe: Wybrane podstawowe wymagania dla przyczepy dostosowanej do transportu ww. ładowarki teleskopowej: Wymiary: 1) Długość platformy załadunkowej min.: 8000 mm. 2) Szerokość zewnętrzna bez poszerzenia: max. 2550 mm. 3) Szerokość zewnętrzna z możliwością poszerzenia szerokości zewnętrznej do max. 3000 mm. 4) Wysokość sprzęgu: do ustalenia na etapie realizacji z Zamawiającym 5) Wysokość platformy ładunkowej od podłoża max. 900 mm Masy: 1) Ciężar własny pojazdu gotowego do jazdy min. 6000 kg. 2) Dopuszczalny całkowity ciężar pojazdu 24000 kg 3) Dopuszczalna ładowność: min. 18000 kg 4) Maksymalne obciążenie zespołu osi min.: 24000 kg. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.1 do SWZ. Zamawiający informuję, że dopuszcza możliwość zastosowania materiałów, produktów lub towarów równoważnych w przypadku wystąpienia w dokumentach zamówienia, czy innych dokumentach udostępnionych w ramach postępowania nazw materiałów lub towarów ze wskazaniem producenta, znaków towarowych, patentów, pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu charakteryzującego konkretne produkty lub usługi, albo normy, aprobaty, specyfikacje, czy systemy. Zamawiający informuję, że w przypadku wystąpienia w dokumentacji ww. przypadków należy je potraktować jako przykładowe. Przy czym obowiązek potwierdzenia równoważności normy leży po stronie Wykonawcy. Przedmiot zamówienia winien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w SWZ; b) być fabrycznie nowy (nie używany, nie powystawowy) i zgodny z obowiązującymi normami.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144710 Lademaschinen auf Reifen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34223300 Anhänger
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 - dostawa 1 szt. maszyny inżynieryjno-saperskiej
Beschreibung: Wybrane podstawowe wymagania dla ładowarki teleskopowej: 1) Pojazd fabrycznie nowy, rok produkcji 2025. 2) Silnik o mocy min. 100 KM, spełniający wymagania aktualnie obowiązujących przepisów prawa w zakresie czystości spalin. 3) Układ napędowy pojazdu 4x4 terenowy. 4) Pojazd wyposażony w pełne światła umożliwiające poruszanie się po drodze publicznej (przód i tył). 5) Maksymalna wysokość podnoszenia min. 9000 mm. 6) Maksymalny zasięg do przodu min. 6500 mm. 7) Udźwig max. min. 4000 kg. 8) Udźwig na maksymalnej wysokości min. 1500 kg. 9) Udźwig na maksymalnym zasięgu do przodu min. 550 kg. 10) Długość całkowita pojazdu do czoła wideł maksymalnie 6200 mm. 11) Szerokość całkowita pojazdu maksymalnie 2450 mm. 12) Wysokość całkowita pojazdu maksymalnie 2600 mm. 13) Prześwit od podłoża min. 300 mm. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Dostawa 3 maszyn inżynieryjno-saperskich z przyczepami - zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - dostawa 1 szt. maszyny inżynieryjno-saperskiej
Interne Kennung: Dostawa 3 maszyn inżynieryjno-saperskich z przyczepami - zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 - dostawa 1 szt. maszyny inżynieryjno-saperskiej
Interne Kennung: Dostawa 3 maszyn inżynieryjno-saperskich z przyczepami - zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 - dostawa 1 szt. przyczepy do przewożenia maszyny inżynieryjno-saperskiej
Beschreibung: Wybrane podstawowe wymagania dla przyczepy dostosowanej do transportu ww. ładowarki teleskopowej: Wymiary: 1) Długość platformy załadunkowej min.: 8000 mm. 2) Szerokość zewnętrzna bez poszerzenia: max. 2550 mm. 3) Szerokość zewnętrzna z możliwością poszerzenia szerokości zewnętrznej do max. 3000 mm. 4) Wysokość sprzęgu: do ustalenia na etapie realizacji z Zamawiającym 5) Wysokość platformy ładunkowej od podłoża max. 900 mm Masy: 1) Ciężar własny pojazdu gotowego do jazdy min. 6000 kg. 2) Dopuszczalny całkowity ciężar pojazdu 24000 kg 3) Dopuszczalna ładowność: min. 18000 kg 4) Maksymalne obciążenie zespołu osi min.: 24000 kg. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: Dostawa 3 maszyn inżynieryjno-saperskich z przyczepami - zadanie 4
Haupteinstufung (cpv): 34223300 Anhänger
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 - dostawa 1 szt. przyczepy do przewożenia maszyny inżynieryjno-saperskiej
Interne Kennung: Dostawa 3 maszyn inżynieryjno-saperskich z przyczepami - zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6 - dostawa 1 szt. przyczepy do przewożenia maszyny inżynieryjno-saperskiej
Interne Kennung: Dostawa 3 maszyn inżynieryjno-saperskich z przyczepami - zadanie 6