682920-2025 - Ergebnis
Polen – Elektrizität – Dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2027 r.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa energii elektrycznej w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2027 r.
BeschreibungPostępowanie w trybie przetargu nieograniczonego ma na celu wybór Wykonawcy dostawy energii elektrycznej w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2027 r., zgodnie z warunkami opisanymi w SWZ, zasadami wiedzy technicznej oraz przy zachowaniu wszystkich czynności i obowiązków niezbędnych do osiągnięcia zakładanego rezultatu. Prognozowane zapotrzebowanie na energię elektryczną w okresie obowiązywania umowy wynosi ok. 11505,74 MWh. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. „Odwrócona kolejność oceny ofert (uprzednia ocena ofert)”, o której mowa w art. 139 PZP. Postępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego - art. 376 ust. 1 pkt. 1 oraz art. 132 PZP, zgodnie zasadami przewidzianymi dla zamówień o wartości równej lub wyższej niż kwoty określonej w przepisach wydanych na podstawie art. 3 PZP, tj. o wartości szacunkowej powyżej 443 000,00 €. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia Wykonawcy usług uzupełniających w oparciu o art. 388 pkt. 1, 2 lit. c PZP - określone w SWZ Część I.
Interne Kennung27/2025/ZZ/TM
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
LosLOT-0001