68294-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Ausrüstung für Tomografie – Hybridní zobrazovací systém SPECT/CT
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hybridní zobrazovací systém SPECT/CT
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka hybridního zobrazovacího systému SPECT/CT s plně digitální dvouhlavou scintilační kamerou s proměnným úhlem nastavení detektorů a s integrovaným plně diagnostickým CT, jehož součástí bude samostatná akviziční stanice, dvě vyhodnocovací stanice a další příslušenství dle specifikace v zadávací dokumentaci. Zadávání pacientských dat z DICOM Modality Worklist serveru Nemocnice Kyjov, možnost manuálního nastavení expozičních parametrů a vyšetřovacích protokolů. Předmět veřejné zakázky (dodávky) musí splňovat veškeré zákonné předpisy České republiky a to včetně doručení do místa plnění, instalace, zprovoznění nových přístrojů a proškolení personálu.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33115000 Ausrüstung für Tomografie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte, 33111620 Gammakameras, 50421200 Reparatur und Wartung von Röntgengeräten, 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten, 45311000 Installation von Elektroanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: VZ202604
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50421200 Reparatur und Wartung von Röntgengeräten, 33100000 Medizinische Geräte, 33111620 Gammakameras, 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten, 45311000 Installation von Elektroanlagen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s 100 odst. 1 vyhradil změnu závazku ze smlouvy, tj. změnu ceny pozáručního servisu inflační doložkou. Předpokládaná hodnota této vyhrazené změny závazku ze smlouvy činí 450.000 Kč bez DPH.