See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzedaż oraz dostawa energii cieplnej dla budynku będącego w administracji Gdańskich Nieruchomości położonego przy ul. Łąkowej 14
Beschreibung: 1.Sprzedaż oraz dostawa energii cieplnej dla budynku będącego w administracji Gdańskich Nieruchomości położonego przy ul. Łąkowej 14 2.Świadczenie usług przesyłowych.
Interne Kennung: TZ.250.150.2025DPF
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sprzedaż oraz dostawa energii cieplnej dla budynku będącego w administracji Gdańskich Nieruchomości położonego przy UL. Łąkowej 14
Beschreibung: 1.Sprzedaż oraz dostawa energii cieplnej dla budynku będącego w administracji Gdańskich Nieruchomości położonego przy UL. Łąkowej 14 2.Świadczenie usług przesyłowych.
Interne Kennung: TZ.250.150.2025.DPF