2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verwerking van Grof Huishoudelijk Afval (GHA)
Beschreibung: In verband met het aflopen van het huidige verwerkingscontract in 2026, start de GAD deze aanbestedingsprocedure ten behoeve van de verwerking van het Grof Huishoudelijk Afval (GHA). Het transport van het GHA naar de overslag/verwerkingslocatie van de Opdrachtnemer wordt verzorgd door de GAD, door middel van haakarmcontainers zoals bijvoorbeeld 40 m3 containers of perscontainers. 7000 ton Grof Huishoudelijk Afval op jaarbasis
Interne Kennung: DOC 25013267
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Opdrachtnemer verwerkt de hoeveelheid Grof Huishoudelijk Afval (GHA) die aangeleverd wordt door opdrachtgever. Opdrachtnemer past, indien noodzakelijk, op- en overslag toe en transporteert het GHA vervolgens (eventueel) naar de eigen verwerkingslocatie. 7000 ton GHA op jaarbasis
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De samenstelling en diverse hoeveelheid van het GHA kan door seizoensinvloeden fluctueren. De Opdrachtnemer accepteert dit en verzorgt de gehele verwerking van het aangeboden GHA.