See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst onderhoud en herstelling van de installaties voor inbraak-, brandbeveiliging, camerabewaking en gasdetectie
Beschreibung: Het voorwerp van de opdracht bestaat uit : • Het jaarlijks nazicht en het onderhoud van de installaties voor inbraak-, brandbeveiliging (o.a. rookkoepels en branddeuren), camerabewaking en gasdetectie; • De tussenkomst tot noodzakelijke herstelling van de installaties voor inbraak-, brandbeveiliging, camerabewaking en gasdetectie in geval van storingen in de werking na afroep door VDAB. Voor een gedetailleerde omschrijving van de opdracht verwijzen we naar ‘deel III: Technische Bepalingen’ van dit bestek. De opdracht wordt opgedeeld in volgende percelen: Perceel 1: Provincie Antwerpen Perceel 2: Provincie Limburg Perceel 3: Provincie Oost-Vlaanderen Perceel 4: Provincie Vlaams Brabant Perceel 5: Provincie West-Vlaanderen
Interne Kennung: 2025/925/INK/FAC/EJ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50600000 Reparatur und Wartung von Sicherheits- und Verteidigungsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025/925/INK/FAC/EJ - perceel 1
Beschreibung: Raamovereenkomst onderhoud en herstelling van de installaties voor inbraak-, brandbeveiliging, camerabewaking en gasdetectie - REGIO ANTWERPEN
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2025/925/INK/FAC/EJ - perceel 2
Beschreibung: Raamovereenkomst onderhoud en herstelling van de installaties voor inbraak-, brandbeveiliging, camerabewaking en gasdetectie - REGIO LIMBURG
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 2025/925/INK/FAC/EJ - perceel 3
Beschreibung: Raamovereenkomst onderhoud en herstelling van de installaties voor inbraak-, brandbeveiliging, camerabewaking en gasdetectie - REGIO OOST-VLAANDEREN
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 2025/925/INK/FAC/EJ - perceel 4
Beschreibung: Raamovereenkomst onderhoud en herstelling van de installaties voor inbraak-, brandbeveiliging, camerabewaking en gasdetectie - REGIO VLAAMS-BRABANT
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: 2025/925/INK/FAC/EJ - perceel 5
Beschreibung: Raamovereenkomst onderhoud en herstelling van de installaties voor inbraak-, brandbeveiliging, camerabewaking en gasdetectie - REGIO WEST-VLAANDEREN
Interne Kennung: 5