68303-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Überwachung von Rohrleitungen – Provádění inspekce provozního stavu vodovodního potrubí založenou na nedestruktivní akustické a nedestruktivní ultrazvukové technologií
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProvádění inspekce provozního stavu vodovodního potrubí založenou na nedestruktivní akustické a nedestruktivní ultrazvukové technologií
BeschreibungZadavatel má zájem o uzavření Rámcové smlouvy na provádění nedestruktivní inspekce vodovodní sítě v období 4 let počínaje platností uzavření rámcové smlouvy. Předmětem veřejné zakázky je provedení nedestruktivní inspekce vodovodní sítě dle požadavků zadavatele v rámci, které zadavatel stanovuje níže uvedené požadavky na způsob provedení: Inspekce musí být řešena za pomocí technologie volně plovoucí s bateriově napájeným nástrojem schopným nepřerušované inspekce potrubí o délce min. 14 hodin (resp. vzdálenost min 10 km za ideální rychlosti proudění vody).
Interne Kennung2026-1
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensotevřené řízení
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 76600000 Überwachung von Rohrleitungen
5. Los
LosLOT-0001