2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa polegająca na wykonaniu naprawy rewizyjnej dla lokomotywy spalinowej L45H serii Lxd2 nr 250
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wykonaniu naprawy rewizyjnej dla lokomotywy spalinowej L45H serii Lxd2 nr 250. 2. Szczegółowy zakres usług będących przedmiotem niniejszego zamówienia określa Opis przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. 3. Miejsce wykonania przedmiotu zamówienia: Filia - MUZEUM KOLEI WĄSKOTOROWEJ W SOCHACZEWIE ul. Towarowa 7 96-500 Sochaczew 4. Zamawiający przewidział wynagrodzenie ryczałtowe za realizację przedmiotu umowy, zaleca się, aby Wykonawca dokonał wizji lokalnej, zapoznał się z treścią niniejszego rozdziału w szczególności z Załącznikiem nr 1 do SWZ, a także zdobył na swoją odpowiedzialność i ryzyko, wszelkie dodatkowe informacje, które mogą być konieczne do przygotowania oferty oraz zawarcia umowy i wykonania zamówienia. 5. Okres gwarancji: Wykonawca udzieli Zamawiającemu gwarancji jakości na wykonany przedmiot umowy na okres minimum 24 miesięcy. 6. Wymagany termin realizacji zamówienia: maksymalnie 8 miesięcy licząc od dnia zawarcia umowy, na warunkach określonych we wzorze umowy stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: STM-ZP.271.3.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wykonaniu naprawy rewizyjnej dla lokomotywy spalinowej L45H serii Lxd2 nr 250. 2. Szczegółowy zakres usług będących przedmiotem niniejszego zamówienia określa Opis przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. 3. Miejsce wykonania przedmiotu zamówienia: Filia - MUZEUM KOLEI WĄSKOTOROWEJ W SOCHACZEWIE ul. Towarowa 7 96-500 Sochaczew 4. Zamawiający stosownie do art. 95 ust. 1 ustawy, wymaga, aby wszelkie prace fizyczne bezpośrednio związane z wykonywaniem usług objętych zamówieniem, w tym wskazane w ust. 5 poniżej, były wykonywane przez osoby zatrudnione przez Wykonawcę lub Podwykonawcę lub dalszego Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę, w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (Dz. U. z 2023 r. poz. 1465 z późn. zm.).z uwzględnieniem minimalnego wynagrodzenia za pracę ustalonego na podstawie ustawy z dnia 10 października 2002 r. o minimalnym wynagrodzeniu za pracę (Dz. U. z 2024 r. poz. 1773) przez cały okres realizacji zamówienia. Obowiązek ten nie dotyczy dostawców materiałów i urządzeń. 5. Rodzaj czynności niezbędnych do realizacji zamówienia, których dotyczą wymagania zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez Wykonawcę oraz podwykonawców osób wykonujących czynności w trakcie realizacji zamówienia to: 1) czynności spawalnicze; 2) czynności związane z montażem i demontażem elementów i podzespołów; 3) czynności związane z instalacją elektryczną; 4) czynności stolarskie, mycie, czyszczenie; 5) czynności malarsko-lakiernicze. 6. Uprawnienia Zamawiającego i obowiązki Wykonawcy w zakresie poz. 4 i 5 określone zostały we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. 7. Wyżej wskazane osoby mają być zatrudnione nieprzerwanie przez cały okres realizacji umowy w sprawie niniejszego zamówienia. 8. Zamawiający przewidział wynagrodzenie ryczałtowe za realizację przedmiotu umowy, zaleca się, aby Wykonawca dokonał wizji lokalnej, zapoznał się z treścią niniejszego rozdziału w szczególności z Załącznikiem nr 1 do SWZ, a także zdobył na swoją odpowiedzialność i ryzyko, wszelkie dodatkowe informacje, które mogą być konieczne do przygotowania oferty oraz zawarcia umowy i wykonania zamówienia. 9. Wykonawca zobowiązany jest do zawarcia na własny koszt umowy ubezpieczenia lub kolejnych umów, ustanawiających ochronę ubezpieczeniową od dnia podpisania umowy, w zakresie odpowiedzialności cywilnej Wykonawcy i wszystkich podwykonawców oraz dalszych podwykonawców z tytułu szkód, jakie mogą wyrządzić Zamawiającemu i osobom trzecim w związku z realizacją przedmiotu Umowy, na sumę gwarancyjna nie niższą niż 1 000 000,00 złotych. 10. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć Zamawiającemu kopię poświadczoną za zgodność z oryginałem przez Wykonawcę dokumentu ubezpieczenia oraz dowód opłacenia potwierdzającą zawarcie umowy ubezpieczenia, o której mowa w ust. 9, przed zawarciem umowy. 11. Okres gwarancji: Wykonawca udzieli Zamawiającemu gwarancji jakości na wykonany przedmiot umowy na okres minimum 24 miesięcy. 12. Wymagany termin realizacji zamówienia: maksymalnie 8 miesięcy licząc od dnia zawarcia umowy, na warunkach określonych we wzorze umowy stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.