See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výstavba FTTH v bílých místech na venkově: Vysokorychlostní internet
Beschreibung: Zadavatel má v úmyslu vyhlásit veřejnou zakázku, jejímž předmětem bude následující: Dodavatel, jakožto zhotovitel, provede na základě smlouvy o dílo pro zadavatele, jakožto objednatele, dílo, jehož předmětem je provedení projekčních a akvizičních činností a výstavba FTTH ("Fiber to the Home") sítě k připojení konkrétních adresních míst v intervenční oblasti uvedené ve smlouvě o dílo, a to v souladu s podmínkami stanovenými v dotační výzvě Výzva Operačního programu Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost 2021-2027 - Vysokorychlostní internet - Výzva I. Veřejná zakázka bude rozdělena na 13 částí podle ZSJ, kdy každá část bude zadána samostatným zadávacím řízením (tj. bude se vždy zadávat jen geograficky ucelená skupina ZSJ). Zadávací řízení ohledně 14. části veřejné zakázky jako jediné aktuálně běží a informace o něm jsou k dispozici na profilu zadavatele (https://nen.nipez.cz/profil/TMCZ).
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231600 Bauarbeiten für Übertragungsnetz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 51300000 Installation von Kommunikationsgeräten, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 32562300 Glasfaserkabel für die Datenübertragung, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten