2. Verfahren
Verfahren
Titel: “ONDERHOUD AAN DE BOUWKUNDIGE ELEMENTEN & UITVOEREN BOUWKUNDIGE PROJECTEN”
Beschreibung: De inhoud van de opdracht bevat enkel bouwkundige werkzaamheden, wat de volgende 3 onderdelen omvat: • Correctief onderhoud: dagelijks onderhoud n.a.v. servicemeldingen m.b.t. bouwkundig onderhoud; • Planmatig onderhoud: o.b.v. het MJOP (meerjarig onderhoudsplan); • Functionele aanpassing te weten verbouwingen en renovaties, tot een bovenwaarde van € 1.815.000,- (incl. BTW) c. € 11.000.000,-
Interne Kennung: 2025-HdM-05
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Correctief en planmatig onderhoud en Functionele aanpassingen
Beschreibung: • Correctief onderhoud: dagelijks onderhoud n.a.v. servicemeldingen m.b.t. bouwkundig onderhoud; • Planmatig onderhoud: o.b.v. het MJOP (meerjarig onderhoudsplan); • Functionele aanpassing te weten verbouwingen en renovaties, tot een bovenwaarde van € 1.815.000,- (incl. BTW)
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 45400000 Baufertigstellung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: behoudens de verlenging en de inhoud van de beschreven opdracht zijn er geen optionele extra aankopen.