See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Thema Mens - Bibliotheken. Raamovereenkomst voor het leveren van boeken voor de Stedelijke Bibliotheek en andere stadsdiensten voor een periode van maximum vier jaar
Beschreibung: Thema Mens - Bibliotheken. Raamovereenkomst voor het leveren van boeken voor de Stedelijke Bibliotheek en andere stadsdiensten voor een periode van maximum vier jaar
Interne Kennung: PPP091-5144/5295/25/VE-79/26-30
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22113000 Bücher für Bibliotheken
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Leveren van jeugd- en tienerboeken
Beschreibung: Leveren van jeugd- en tienerboeken
Interne Kennung: 25/VE-79/26-30_1
Haupteinstufung (cpv): 22100000 Gedruckte Bücher, Broschüren und Faltblätter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22113000 Bücher für Bibliotheken
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (Momenteel worden de jeugdboeken nog bij de stad zelf verwerkt. Mogelijks zal er hiervoor in de toekomst (deels) overgestapt worden naar kastklare levering. Daarom wordt gevraagd om hiervoor reeds optioneel prijs voor op te geven.)
Los: LOT-0002
Titel: Leveren van kastklare fictie boeken voor volwassenen
Beschreibung: Leveren van kastklare fictie boeken voor volwassenen
Interne Kennung: 25/VE-79/26-30_2
Los: LOT-0003
Titel: Leveren van kastklare non-fictie boeken voor volwassenen
Beschreibung: Leveren van kastklare non-fictie boeken voor volwassenen
Interne Kennung: 25/VE-79/26-30_3