See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Wybór pośredników finansowych w celu wdrażania instrumentu finansowego „Poręczenie” w ramach Wielkopolskiego regionalnego programu operacyjnego na lata 2014–2020”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wybór Wykonawcy (zwanego również „Pośrednikiem finansowym” lub „PF”), który świadczyć będzie zlecone przez Zamawiającego usługi wdrożenia i zarządzania instrumentem finansowym „Poręczenie”, do którego Zamawiający wniesie wkład finansowy ze środków Funduszu Funduszy w ramach Wielkopolskiego regionalnego programu operacyjnego na lata 2014–2020, z którego udzielane będą jednostkowe poręczenia oraz który będzie podlegał zwrotowi do Zamawiającego na warunkach określonych w istotnych postanowieniach umowy. Parametry udzielanych przez Wykonawcę jednostkowych poręczeń zostały określone w „Metryce instrumentu finansowego Poręczenie”, stanowiącej załącznik nr [2] do istotnych postanowień umowy (dalej: „Umowa operacyjna”).
Interne Kennung: DZZK/90/DIF/2020 aneks nr 3
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Art des Auftrags: Dienstleistungen