See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie naprawy czwartego poziomu utrzymania pojazdów serii EN90
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest: wykonanie naprawy czwartego poziomu utrzymania pojazdów serii EN90 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ oraz Wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: Gd.240.1516.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50220000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Eisenbahnen und anderen Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0006
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie naprawy czwartego poziomu utrzymania pojazdów serii EN90. 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ oraz Wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.