See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sportsite Donk: Gedeeltelijke herinrichting en uitbreiding van het Sportpark aansluitend bij de Emiel Becquaertlaan en de Boeretang in Mol
Beschreibung: De voorliggende opdracht omvat de gedeeltelijke herinrichting en uitbreiding van het sportpark aansluitend bij de Emiel Becquaertlaan en de Boeretang in Mol. De opdracht bestaat uit twee (2) onderdelen (dit zijn géén percelen): - Onderdeel sportgerelateerde infrastructuur; Niet limitatief: sportterreinen met aanhorigheden (verlichting, omheining rond terrein, doelen, beregening, …), kleedkamers en douches in sportlokalen, … en de saneringswerken ter plaatse van de sportgerelateerde infrastructuur. - Onderdeel omgevingsaanleg en beplantingswerken. Niet limitatief: Aanleg parking, wegenis, voetpaden, groenaanleg, kantines in gebouwen, ... en de saneringswerken welke niet begrepen zijn in de sportgerelateerde infrastructuur.
Interne Kennung: PPP07D-3718/6015/2025SM22
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45212221 Bauarbeiten für Sportplätze
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025SM22_1