683151-2025 - Ergebnis
Niederlande – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – Prijscodeboek Groenwerkzaamheden Openbare Ruimte
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrijscodeboek Groenwerkzaamheden Openbare Ruimte
BeschreibungDe opdracht bestaat uit het uitvoeren van kleinschalige groenwerkzaamheden binnen de gemeente Amersfoort. De in het bestek genoemde aantallen zijn slechts indicatief en vormen geen garantie voor het toekomstige afnamepatroon. Voor de hoeveelheden verwijzen wij u naar het bestek.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenOptie tot verlenging.