2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bouwkundig tekenbureau MP28 Van Gogh Museum
Beschreibung: Het Van Gogh Museum (VGM) is voornemens grootschalig onderhoud te realiseren voor het museumgebouw gelegen aan het Museumplein 4 in Amsterdam; het Masterplan 2028 (MP28). Nadrukkelijk wordt aangegeven dat het grootschalig onderhoud betreft en geen volledige renovatie. MP28 gaat uit van herstel, verduurzaming en functionele verbeteringen. Het betreft geen volledige renovatie. Met deze Europese openbare aanbestedingsprocedure beoogt VGM de ontwerpopdracht voor het bouwkundig tekenbureau van MP28 toe te kennen. De opdracht omvat het opstellen van het VO en DO voor de bouwkundige aanpassingen. Hierbij staat de technische uitwerking en de integrale BIM-ontwikkeling centraal, zonder een nadrukkelijke architectonische ontwerprol. Volledig bouwkundig ontwerp VO en DO in BIM. Ontwerpintegratie.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Bouwkundig tekenbureau
Beschreibung: Het Van Gogh Museum (VGM) is voornemens grootschalig onderhoud te realiseren voor het museumgebouw gelegen aan het Museumplein 4 in Amsterdam; het Masterplan 2028 (MP28). Nadrukkelijk wordt aangegeven dat het grootschalig onderhoud betreft en geen volledige renovatie. MP28 gaat uit van herstel, verduurzaming en functionele verbeteringen. Het betreft geen volledige renovatie. Met deze Europese openbare aanbestedingsprocedure beoogt VGM de ontwerpopdracht voor het bouwkundig tekenbureau van MP28 toe te kennen. De opdracht omvat het opstellen van het VO en DO voor de bouwkundige aanpassingen. Hierbij staat de technische uitwerking en de integrale BIM-ontwikkeling centraal, zonder een nadrukkelijke architectonische ontwerprol.
Interne Kennung: 1