2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rezerwa wyposażenia ratownika, umundurowanie specjalne i wyposażenie osobiste
Beschreibung: Część A. Rezerwa wyposażenia ratownika (hełm ochronny, kamizelka ochronna, gogle) ‘‘ – w ilości 140 zestawów Część B. Wyposażenie i uzupełnienie umundurowania specjalnego i wyposażenia osobistego strażaków KM PSP w Kielcach‘‘ – w ilości 21 zestawów., Rezerwa wyposażenia ratownika (1 komplet masek z filtropochłaniaczami, 1 kpl. ubrań ochronnych min. kategorii III, umundurowanie specjalne i wyposażenie osobiste) – 140 zestawów.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18410000 Spezialkleidung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18444110 Helme, 35113000 Schutzausrüstung, 35815100 Kugelsichere Westen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część A. Rezerwa wyposażenia ratownika
Beschreibung: Rezerwa wyposażenia ratownika: (hełm ochronny, kamizelka ochronna, gogle) ‘‘ – w ilości 140 zestawów. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik 1A do postępowania
Interne Kennung: WL.2371.4.2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35113000 Schutzausrüstung, 18444110 Helme, 35815100 Kugelsichere Westen
Los: LOT-0002
Titel: Część B. Wyposażenie i uzupełnienie umundurowania specjalnego i wyposażenia osobistego strażaków KM PSP w Kielcach. Rezerwa wyposażenia ratownika (1 komplet masek z filtropochłaniaczami, 1 kpl. ubrań ochronnych min. kategorii III, umundurowanie specjalne i wyposażenie osobiste).
Beschreibung: Część B. Wyposażenie i uzupełnienie umundurowania specjalnego i wyposażenia osobistego strażaków KM PSP w Kielcach‘‘ – w ilości 21 zestawów., Rezerwa wyposażenia ratownika (1 komplet masek z filtropochłaniaczami, 1 kpl. ubrań ochronnych min. kategorii III, umundurowanie specjalne i wyposażenie osobiste) – 140 zestawów. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik 1B do postępowania.