683403-2025 - Ergebnis
Polen – Diverse Möbel und Einrichtungen – Dostawa wyposażenia meblowego na potrzeby Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa wyposażenia meblowego na potrzeby Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia meblowego na potrzeby Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej, dofinansowanego ze środków budżetu Województwa Śląskiego w ramach realizacji zadania pt. „Przebudowa Pawilonu nr 4 Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej – Poprawa jakości usług medycznych oraz warunków pobytu pacjentów”. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż wyposażenia meblowego (przy czym określenie „wyposażenie” odnosi się do każdego elementu zamówienia), podzielonego na 2 odrębne Pakiety: Pakiet nr 1 – Meble Pakiet nr 2 – Aneksy kuchenne Zamawiający wymaga zaoferowania na całe wyposażenie 24-miesięcznego okresu gwarancji. Oferowane i dostarczone wyposażenie winno być fabrycznie nowe i nieużywane, wolne od wad prawnych i fizycznych, w tym w szczególności takich jak defekty, błędy konstrukcyjne, wykonawcze i inne wady techniczne, które mogłyby się ujawnić podczas jego użytkowania. Powinien gwarantować bezpieczeństwo pacjentów i personelu medycznego.
Vorherige Bekanntmachung534915-2025
Interne Kennung26/Dz.ZP/380/Dz.AE/16/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel, 39130000 Büromöbel
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1 - Meble
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia meblowego na potrzeby Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej, dofinansowanego ze środków budżetu Województwa Śląskiego w ramach realizacji zadania pt. „Przebudowa Pawilonu nr 4 Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej – Poprawa jakości usług medycznych oraz warunków pobytu pacjentów”, w zakresie Pakietu nr 1 - Meble. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ w rozdz. II, ust. 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż wyposażenia meblowego (przy czym określenie „wyposażenie” odnosi się do każdego elementu zamówienia), Zamawiający wymaga zaoferowania na całe wyposażenie 24-miesięcznego okresu gwarancji. Oferowane i dostarczone wyposażenie winno być fabrycznie nowe i nieużywane, wolne od wad prawnych i fizycznych, w tym w szczególności takich jak defekty, błędy konstrukcyjne, wykonawcze i inne wady techniczne, które mogłyby się ujawnić podczas jego użytkowania. Powinien gwarantować bezpieczeństwo pacjentów i personelu medycznego.
Interne Kennung26/Dz.ZP/380/Dz.AE/16/2025 - Pakiet nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2 - Aneksy kuchenne
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia meblowego na potrzeby Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej, dofinansowanego ze środków budżetu Województwa Śląskiego w ramach realizacji zadania pt. „Przebudowa Pawilonu nr 4 Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej – Poprawa jakości usług medycznych oraz warunków pobytu pacjentów”, w zakresie Pakietu nr 2 - Aneksy kuchenne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ w rozdz. II, ust. 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż wyposażenia meblowego (przy czym określenie „wyposażenie” odnosi się do każdego elementu zamówienia), Zamawiający wymaga zaoferowania na całe wyposażenie 24-miesięcznego okresu gwarancji. Oferowane i dostarczone wyposażenie winno być fabrycznie nowe i nieużywane, wolne od wad prawnych i fizycznych, w tym w szczególności takich jak defekty, błędy konstrukcyjne, wykonawcze i inne wady techniczne, które mogłyby się ujawnić podczas jego użytkowania. Powinien gwarantować bezpieczeństwo pacjentów i personelu medycznego.
Interne Kennung26/Dz.ZP/380/Dz.AE/16/2025 - Pakiet nr 2