2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej, obejmująca sprzedaż energii elektrycznej oraz świadczenia usług przesyłania i dystrybucji energii elektrycznej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej, obejmująca sprzedaż energii elektrycznej oraz świadczenia usług przesyłania i dystrybucji energii elektrycznej, w planowanej ilości około 11736,70 MWh dla punktów poboru w okresie 24 miesięcy: - Punkt poboru nr 1 Mazowiecki Szpital Specjalistyczny im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce, Al. Jana Pawła II 120 A zasilanie podstawowe - Numer ewidencyjny punktu poboru - PL_ZEWD_1461000590_07 - Punkt poboru nr 2 Mazowiecki Szpital Specjalistyczny im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce, Al. Jana Pawła II 120 A zasilanie rezerwowe - Numer ewidencyjny punktu poboru- PL_ZEWD_1461000589_06
Interne Kennung: MSS-DN-ZPP-26-61/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität, 65300000 Stromversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej i świadczenie usług dystrybucji do obiektów Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego w Ostrołęce
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej, obejmująca sprzedaż energii elektrycznej oraz świadczenia usług przesyłania i dystrybucji energii elektrycznej, w planowanej ilości około 11736,70 MWh dla punktów poboru w okresie 24 miesięcy: - Punkt poboru nr 1 Mazowiecki Szpital Specjalistyczny im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce, Al. Jana Pawła II 120 A zasilanie podstawowe - Numer ewidencyjny punktu poboru - PL_ZEWD_1461000590_07 - Punkt poboru nr 2 Mazowiecki Szpital Specjalistyczny im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce, Al. Jana Pawła II 120 A zasilanie rezerwowe - Numer ewidencyjny punktu poboru- PL_ZEWD_1461000589_06
Interne Kennung: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej i świadczenie usług dystrybucji do obiektów Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego w Ostrołęce