2. Verfahren
Verfahren
Titel: UDZIELANIE ŚWIADCZEŃ OPIEKI ZDROWOTNEJ W ZAKRESIE BADAŃ LABORATORYJNYCH
Beschreibung: Przedmiotem konkursu ofert jest udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej pacjentom Zespołu Opieki Zdrowotnej w Knurowie w zakresie badań laboratoryjnych określonych w Załączniku nr 4 Formularz cenowy dla każdej z części odrębnie. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie części: Część I – badania laboratoryjne Część II – badania laboratoryjne: mikrobiologiczne, mykologiczne
Interne Kennung: DZA.43.1.2025
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85145000 Dienstleistungen von medizinischen Laboratorien
5. Los
Los: LOT-0001