2. Verfahren
Verfahren
Titel: SR.272.d.23.2025.MD_Dostawa sprzętu oraz oprogramowania dla Powiatu Nowodworskiego realizowana w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd".
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa, fabrycznie nowego, nieużywanego, niepowystawowego i nieregenerowanego sprzętu informatycznego i oprogramowania, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia udostępnionym w postępowaniu przez Zamawiającego - Specyfikacja techniczna, która stanowi załącznik nr 3 do SWZ. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) Obszar techniczny: a) Dysk twardy do serwera plików – 2 sztuki; b) Sieciowy serwer plików – 1 sztuka; c) Dysk HDD do serwera NAS – 8 sztuk; d) Dysk SSD do serwera NAS – 2 sztuki; e) Serwer – 1 sztuka; f) System operacyjny do serwera (licencja na oprogramowanie)– 1 sztuka; g) Licencja dostępowa dla systemu operacyjnego serwera (USER CAL) – 2 pakiety; h) Licencja na serwer bazy danych – 1 sztuka; i) Licencja na oprogramowanie do kompleksowej obsługi procesu sporządzania kopii bezpieczeństwa oraz migracji danych – 1 sztuka; j) Przełączniki sieci Ethernet – 6 sztuk; k) Punkt dostępowy - Access point sieci Wi-Fi – 6 sztuk; l) Router szerokopasmowy z obsługą IPsec VPN – 1 sztuka; m) Zasilacz awaryjny UPS do zasilania szaf teleinformatycznych – 2 sztuki; n) Zasilacz awaryjny UPS – 10 sztuk; o) Dysk w chmurze – 1 sztuka; p) Urządzenia UTM – 2 sztuki; q) Licencja na oprogramowanie wbudowane w UTM – 2 sztuki; r) Urządzenie sieciowe NAS – 2 sztuki; s) Dysk do urządzenia NAS – 4 sztuki; t) Serwer z oprogramowaniem – 1 sztuka. 2) Obszar kompetencyjny: a) Szkolenie z konfiguracji i obsługi urządzenia UTM – 1 sztuka. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 3 do SWZ – Specyfikacja. Pozostałe wymagania zawarte w dziale IV SWZ.
Interne Kennung: SR.272.d.23.2025.MD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48821000 Netzwerkserver, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 32420000 Netzausrüstung, 35100000 Not- und Sicherheitsausrüstungen, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 80510000 Spezialausbildung, 30236000 Diverse Computerausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: SR.272.d.23.2025.MD „Dostawa sprzętu oraz oprogramowania dla Powiatu Nowodworskiego realizowana w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd"
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48821000 Netzwerkserver, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 32420000 Netzausrüstung, 35100000 Not- und Sicherheitsausrüstungen, 80510000 Spezialausbildung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30236000 Diverse Computerausrüstungen