2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bieżące utrzymanie terenów zieleni miejskiej, powiatowej zieleni przyulicznej oraz gminnych terenów zieleni powierzonych do utrzymania jednostce organizacyjnej Gminy Brzeg, tj. Zarządowi Nieruchomości Miejskich w Brzegu, położonych na terenie miasta Brzeg, w roku 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie: - bieżącego utrzymania, konserwacji, porządkowania i pielęgnacji terenów zieleni miejskiej, stanowiącej własność Gminy Brzeg, obejmujących parki, skwery oraz zieleń przyuliczną, - bieżącego utrzymania i pielęgnacji terenów powiatowej zieleni przyulicznej na terenie miasta Brzeg, - bieżącego utrzymania, konserwacji, porządkowania i pielęgnacji gminnych terenów zieleni powierzonych do utrzymania jednostce organizacyjnej Gminy Brzeg, tj. Zarządowi Nieruchomości Miejskich w Brzegu, obejmujących podwórka, skwery, place zabaw w roku 2026. Szczegółowy zakres i sposób wykonywania prac określa załącznik nr 4 w przypadku terenów zieleni miejskiej, nr 14 w przypadku powiatowej zieleni przyulicznej oraz nr 10 w przypadku terenów zieleni powierzonych do utrzymania Zarządowi Nieruchomości Miejskich w Brzegu. Zamawiający zastrzega że na terenach: Parku Centralnego, Parku Chrobrego, Parku nad Odrą, Parku Wolności, Parku Staromiejskiego dopuszczalna waga pojazdów poruszających się po alejkach mineralno-bitumicznych, kamiennych i ulepszonych mineralnych nie może przekroczyć 3,5 t.
Interne Kennung: OR-IV.271.2.4.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77312100 Unkrautvernichtung, 77313000 Pflege von Parkanlagen, 77314100 Anlegen von Rasen, 77342000 Heckenschnitt
5. Los
Los: LOT-0001