See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport odpadów komunalnych z zagospodarowaniem popiołów z terenu Gminy i Miasta Odolanów (sektor 4)
Beschreibung: Zadanie podzielone jest na 2 części: Część 1 stanowi odbiór i transport odpadów komunalnych. Część 2 stanowi odbiór, transport i zagospodarowanie popiołów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części znajduje się w załącznikach nr 9A i 9B, które stanowią załączniki do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 585760-2024
Interne Kennung: ZP.271.2.17.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór i transport odpadów komunalnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest : 1) odbiór odpadów komunalnych wymienionych w OPZ powstałych i zebranych na wszystkich nieruchomościach w sektorze 4: a) na których zamieszkują mieszkańcy, b) na których nie zamieszkują mieszkańcy, a które to nieruchomości objęte są zorganizowanym przez gminę systemem gospodarowania odpadami, a na których powstają odpady komunalne, c) oraz na nieruchomościach, o których mowa w art. 6c ust. 2b ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 399), 2) transport odpadów do instalacji komunalnej, której operatorem jest Regionalny Zakład Zagodpodarowania Odpadów Sp. z o.o., ul. Staroprzygodzka 121, 63-400 Ostrów Wielkopolski. Do kalkulacji należy przyjąć transport do instalacji komunalnej w Ostrowie Wielkopolskim. Instalacja ta może jednak ulec zmianie na zasadach wskazanych we wzorze umowy. OPCJA. Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy obejmujący odbiór i transport wszystkich rodzajów odpadów opisanych w opisie przedmiotu zamówienia ("Opcja"). Przedmiotem Opcji będzie odbiór i transport odpadów, opisanych w SWZ (i wycenione przez Wykonawcę w kosztorysie ofertowym stanowiącym część oferty). W ramach Opcji może zostać zlecone odbiór i transport wszystkich, niektórych lub jeden rodzaj odpadów wskazany w SWZ (i wycenione przez Wykonawcę w kosztorysie ofertowym stanowiącym część oferty). Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia prac objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone na wartość do 20 % kwoty brutto podanej przez Wykonawcę w kosztorysie ofertowym jako suma szacunkowego wynagrodzenia Wykonawcy za całość odbioru i transportu odpadów. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji będą ceny jednostkowe za odbiór i transport poszczególnych rodzajów odpadów zawarte w kosztorysie ofertowym stanowiącym część oferty. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji w przypadku: - wystąpienia konieczności zwiększenia zakresu rzeczowego usług stanowiących przedmiot zamówienia w następstwie zwiększenia ilości odpadów ponad wielkości określone w Opisie Przedmiotu Zamówienia, - powierzenia Zamawiającemu nowych zadań publicznych. Skorzystanie z prawa opcji następuje w formie doręczenie wykonawcy dodatkowego zlecenia wykonywania usług. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 9 A, który stanowi załącznik do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy obejmujący odbiór i transport wszystkich rodzajów odpadów opisanych w opisie przedmiotu zamówienia ("Opcja"). Przedmiotem Opcji będzie odbiór i transport odpadów, opisanych w SWZ (i wycenione przez Wykonawcę w kosztorysie ofertowym stanowiącym część oferty). W ramach Opcji może zostać zlecone odbiór i transport wszystkich, niektórych lub jeden rodzaj odpadów wskazany w SWZ (i wycenione przez Wykonawcę w kosztorysie ofertowym stanowiącym część oferty). Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia prac objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone na wartość do 20 % kwoty brutto podanej przez Wykonawcę w kosztorysie ofertowym jako suma szacunkowego wynagrodzenia Wykonawcy za całość odbioru i transportu odpadów. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji będą ceny jednostkowe za odbiór i transport poszczególnych rodzajów odpadów zawarte w kosztorysie ofertowym stanowiącym część oferty. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji w przypadku: - wystąpienia konieczności zwiększenia zakresu rzeczowego usług stanowiących przedmiot zamówienia w następstwie zwiększenia ilości odpadów ponad wielkości określone w Opisie Przedmiotu Zamówienia, - powierzenia Zamawiającemu nowych zadań publicznych. Skorzystanie z prawa opcji następuje w formie doręczenie wykonawcy dodatkowego zlecenia wykonywania usług.
Los: LOT-0002
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie popiołów
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest : 1) odbiór odpadów komunalnych - popiołów powstałych i zebranych na wszystkich nieruchomościach w sektorze 4: a) na których zamieszkują mieszkańcy, b) na których nie zamieszkują mieszkańcy, a które to nieruchomości objęte są zorganizowanym przez gminę systemem gospodarowania odpadami na skutek przystąpienia do niego przez właściciela na zasadach określonych w art. 6c ust. 2c ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 399), a na których powstają odpady komunalne, c) transport i zagospodarowanie odpadów: popiołu z palenisk domowych które należy przetransportować i zagospodarować w ramach wynagrodzenia do instalacji posiadającej odpowiednie zezwolenie na zagospodarowanie tych odpadów oraz spełniającej wymagania określone w obowiązujących przepisach prawa. Wykonawca zobowiązany jest do wskazania w ofercie instalacji komunalnej, do której wykonawca będzie przekazywał odpady w celu ich zagospodarowania. W przypadku zmiany instalacji komunalnej, którą wykonawca wskazał w ofercie w trakcie obowiązywania umowy jest to dopuszczalne, ale nie może wiązać się ze zmianą wynagrodzenia i nie będzie podstawą do formułowania jakichkolwiek roszczeń wykonawcy w stosunku do zamawiającego - w szczególności roszczeń o podwyższenie wynagrodzenia. OPCJA. Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy obejmujący odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów opisanych w opisie przedmiotu zamówienia ("Opcja"). Przedmiotem Opcji będzie odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów, opisanych w SWZ (i wycenione przez Wykonawcę w kosztorysie ofertowym stanowiącym część oferty). Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia prac objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone na wartość do 20 % kwoty brutto podanej przez Wykonawcę w kosztorysie ofertowym jako suma szacunkowego wynagrodzenia Wykonawcy za całość odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji będą ceny jednostkowe za odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów zawarte w kosztorysie ofertowym stanowiącym część oferty. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji w przypadku: - wystąpienia konieczności zwiększenia zakresu rzeczowego usług stanowiących przedmiot zamówienia w następstwie zwiększenia ilości odpadów ponad wielkości określone w Opisie Przedmiotu Zamówienia, - powierzenia Zamawiającemu nowych zadań publicznych. Skorzystanie z prawa opcji następuje w formie doręczenie wykonawcy dodatkowego zlecenia wykonywania usług. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 9 B, który stanowi załącznik do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 2
Beschreibung der Optionen: Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy obejmujący odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów opisanych w opisie przedmiotu zamówienia ("Opcja"). Przedmiotem Opcji będzie odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów, opisanych w SWZ (i wycenione przez Wykonawcę w kosztorysie ofertowym stanowiącym część oferty). Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia prac objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone na wartość do 20 % kwoty brutto podanej przez Wykonawcę w kosztorysie ofertowym jako suma szacunkowego wynagrodzenia Wykonawcy za całość odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji będą ceny jednostkowe za odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów zawarte w kosztorysie ofertowym stanowiącym część oferty. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji w przypadku: - wystąpienia konieczności zwiększenia zakresu rzeczowego usług stanowiących przedmiot zamówienia w następstwie zwiększenia ilości odpadów ponad wielkości określone w Opisie Przedmiotu Zamówienia, - powierzenia Zamawiającemu nowych zadań publicznych. Skorzystanie z prawa opcji następuje w formie doręczenie wykonawcy dodatkowego zlecenia wykonywania usług.