683817-2025 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – DOSTAWA TECHNOLOGII ESRI LUB RÓWNOWAŻNEJ WRAZ Z USŁUGAMI DOTYCZĄCYMI ŚRODOWISKA GEOGDAŃSK
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA TECHNOLOGII ESRI LUB RÓWNOWAŻNEJ WRAZ Z USŁUGAMI DOTYCZĄCYMI ŚRODOWISKA GEOGDAŃSK
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa technologii ESRI lub równoważnej wraz z usługami dotyczącymi środowiska GeoGdańsk. Przedmiot zamówienia obejmuje zakres podstawowy i zakres opcjonalny. Szczegóły są zawarte w dokumentacji postępowania.
Interne KennungDZ/012/2025/M
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrenszachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia - art. 138 ust. 2 pkt 2) ustawy Prawo zamówień publicznych
Zentrale Elemente des VerfahrensZamawiający przewiduje podstawy wykluczenia w związku z agresją na Ukrainę: o których mowa w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspierania agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego. Zamawiający jest uprawniony na każdym etapie postępowania do badania przesłanek wykluczenia w związku z agresją na Ukrainę oraz żądania od Wykonawcy składania oświadczeń w tym zakresie.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa technologii ESRI lub równoważnej wraz z usługami dotyczącymi środowiska GeoGdańsk
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa technologii ESRI lub równoważnej wraz z usługami dotyczącymi środowiska GeoGdańsk. Przedmiot zamówienia będzie realizowany w ramach Zakresu Podstawowego Umowy wraz z możliwością realizacji Zakresu Opcjonalnego Umowy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, podział na zakresy oraz warunki realizacji określa Opis Przedmiotu Zamówienia („OPZ”) oraz Istotne Postanowienia Umowy („IPU”). 3. Projektowe postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego w niniejszym postępowaniu zawarte są w Istotnych Postanowieniach Umowy („IPU”).
Haupteinstufung (cpv): 48517000 IT-Softwarepaket
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. Zasady korzystania z prawa opcji są opisane w IPU.