2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU Stichting Agora - Meubilair CBS het Baken
Beschreibung: Deze opdracht komt voort uit het DAS Meubilair - Schoolmeubilair Primair Onderwijs, en ziet op de levering van schoolmeubilair voor diverse lokalen van CBS Het Baken, onderdeel van Stichting Agora.
Vorherige Bekanntmachung: 180461-2024
Interne Kennung: T109672
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
Los: LOT-0000