See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług zdrowotnych w zakresie wykonywania zabiegów masażu klasycznego pacjentom 21 Wojskowego Szpitala Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjnego SP ZOZ w Busku-Zdroju
Beschreibung: 1. Przedmiotem konkursu ofert jest świadczenie usług zdrowotnych polegających na wykonywaniu zabiegów masażu klasycznego pacjentom 21 WSzU-R SP ZOZ. 2. Zabiegi masażu klasycznego należy wykonywać zgodnie z wiedzą i sztuką medyczną, przy zachowaniu procedur obowiązujących w 21 WSzU-R SP ZOZ dbając o wysoką ich jakość. 3. Świadczone usługi będą wykonywane nie mniej niż 5 razy w tygodniu, w tym również w soboty, zgodnie z planem zabiegów opracowanym w Zakładzie Przyrodoleczniczym. 4. Czas wykonywania jednego zabiegu masażu nie może być krótszy niż 15 minut. Ilość zabiegów wykonywanych w ciągu jednej godziny - średnio 3 (trzy). 5. Świadczenie usług zdrowotnych zostanie udzielone co najmniej czterem Oferentom spełniającym warunki udziału w postępowaniu.
Interne Kennung: 1.SUZ.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98333000 Massagedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ 1: Wykonywanie zabiegów masażu klasycznego
Beschreibung: 1. Przedmiotem konkursu ofert było świadczenie usług zdrowotnych polegających na wykonywaniu zabiegów masażu klasycznego pacjentom 21 WSzU-R SP ZOZ. 2. Zabiegi masażu klasycznego należy wykonywać zgodnie z wiedzą i sztuką medyczną, przy zachowaniu procedur obowiązujących w 21 WSzU-R SP ZOZ dbając o wysoką ich jakość. 3. Świadczone usługi będą wykonywane nie mniej niż 5 razy w tygodniu, w tym również w soboty, zgodnie z planem zabiegów opracowanym w Zakładzie Przyrodoleczniczym. 4. Czas wykonywania jednego zabiegu masażu nie może być krótszy niż 15 minut. Ilość zabiegów wykonywanych w ciągu jednej godziny - średnio 3 (trzy). 5. Świadczenie usług zdrowotnych zostanie udzielone co najmniej czterem Oferentom spełniającym warunki udziału w postępowaniu.
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ 2: Wykonywanie zabiegów masażu klasycznego
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ 3: Wykonywanie zabiegów masażu klasycznego
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ 4: Wykonywanie zabiegów masażu klasycznego