2. Verfahren
Verfahren
Titel: ODBIÓR, TRANSPORT I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH POCHODZĄCYCH Z NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH POŁOŻONYCH NA TERENIE GMINY STĘŻYCA ORAZ WYPOSAŻENIE, ODBIÓR, TRANSPORT, ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH Z PSZOK W 2026 ROKU
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na odbieraniu, transporcie i zagospodarowaniu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, położonych na terenie gminy Stężyca oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, położonego w miejscowości Brzeźce.Szacowana ilość odpadów komunalnych wynosi – 1100,00 Mg.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na odbieraniu, transporcie i zagospodarowaniu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, położonych na terenie gminy Stężyca oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, położonego w miejscowości Brzeźce. Szacowana ilość odpadów komunalnych wynosi – 1100,00 Mg