683886-2025 - Wettbewerb
Polen – Tragbare Computer – Zakup i dostawa komputerów przenośnych i monitorów komputerowych wraz z prawem opcji
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa komputerów przenośnych i monitorów komputerowych wraz z prawem opcji
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa na potrzeby Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa fabrycznie nowych, nienoszących śladów uprzedniego używania: a) w maksymalnej liczbie do 4 820 szt. (3 950 szt. w zamówieniu podstawowym i maksymalnie do 870 szt. w zamówieniu opcjonalnym) – komputerów przenośnych, jednego producenta, jednej marki i tego samego typu, ten sam model; b) w maksymalnej liczbie do 900 szt. (630 szt. w zamówieniu podstawowym i maksymalnie do 270 szt. w zamówieniu opcjonalnym) – monitorów komputerowych, jednego producenta, jednej marki i tego samego typu, ten sam model; – o parametrach i funkcjonalnościach określonych w Specyfikacji technicznej stanowiącej Załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy wraz z załącznikami stanowiących odpowiednio Załącznik nr 6.1 lub 6.2 do specyfikacji warunków zamówienia (dalej: „SWZ”) – odpowiednio dla danej części zamówienia. 2. Zamawiający wymaga, aby wykonanie przedmiotu zamówienia nastąpiło na warunkach i zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy wraz z załącznikami (dalej: ppu) stanowiącymi Załącznik nr 6.1 lub 6.2 do SWZ (odpowiednio dla danej części zamówienia).
Interne KennungDZP.2610.20.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 zamówienia – komputery przenośne
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa na potrzeby Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa fabrycznie nowych, nienoszących śladów uprzedniego używania w maksymalnej liczbie do 4 820 szt. (3 950 szt. w zamówieniu podstawowym (Etap Pierwszy Podstawowy) i maksymalnie do 870 szt. w zamówieniu opcjonalnym (Etap Drugi – Opcjonalny)) komputerów przenośnych, jednego producenta, jednej marki i tego samego typu, ten sam model wraz z zainstalowanym Oprogramowaniem oraz o minimalnych parametrach i funkcjonalnościach określonych w Specyfikacji technicznej stanowiącej Załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy wraz z załącznikami stanowiących Załącznik nr 6.1 do SWZ. 2. Wykonanie zamówienia opcjonalnego (Etapu Drugiego - Opcjonalnego, o którym mowa w § 2 ust. 3 ppu), nastąpi w terminie do 21 dni kalendarzowych od przekazania Wykonawcy, sporządzonego w formie pisemnej lub w formie elektronicznej, Zlecenia Dostawy, według wzoru stanowiącego Załącznik Nr 7 do ppu. Zamawiający może składać Zlecenia Dostawy wielokrotnie jednakże nie później niż w ciągu 3 miesięcy od daty zawarcia Umowy. 3. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia ilości Sprzętu w Etapie Drugim - Opcjonalnym, bądź całkowitej rezygnacji z Etapu Drugiego - Opcjonalnego, a Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tego tytułu. 4. Niedostarczenie Wykonawcy przez Zamawiającego, sporządzonego w formie pisemnej lub w formie elektronicznej, Zlecenia Dostawy w terminie określonym w pkt 2. jest równoznaczne z rezygnacją przez Zamawiającego z zamówienia opcjonalnego (Etapu Drugiego - Opcjonalnego).
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.). 2. W ramach prawa opcji Zamawiający może zakupić maksymalnie do 870 szt. w zamówieniu opcjonalnym (Etap Drugi – Opcjonalny) komputerów przenośnych, jednego producenta, jednej marki i tego samego typu, ten sam model wraz z zainstalowanym Oprogramowaniem oraz o minimalnych parametrach i funkcjonalnościach określonych w Specyfikacji technicznej stanowiącej Załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy wraz z załącznikami stanowiących Załącznik nr 6.1 do SWZ. 3. Wykonanie zamówienia opcjonalnego (Etapu Drugiego - Opcjonalnego, o którym mowa w § 2 ust. 3 ppu), nastąpi w terminie do 21 dni kalendarzowych od przekazania Wykonawcy, sporządzonego w formie pisemnej lub w formie elektronicznej, Zlecenia Dostawy, według wzoru stanowiącego Załącznik Nr 7 do ppu. Zamawiający może składać Zlecenia Dostawy wielokrotnie jednakże nie później niż w ciągu 3 miesięcy od daty zawarcia Umowy. 4. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia ilości Sprzętu w Etapie Drugim - Opcjonalnym, bądź całkowitej rezygnacji z Etapu Drugiego - Opcjonalnego, a Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tego tytułu. 5. Niedostarczenie Wykonawcy przez Zamawiającego, sporządzonego w formie pisemnej lub w formie elektronicznej, Zlecenia Dostawy w terminie określonym w pkt 3. jest równoznaczne z rezygnacją przez Zamawiającego z zamówienia opcjonalnego (Etapu Drugiego - Opcjonalnego).
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 zamówienia – monitory komputerowe
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa na potrzeby Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa fabrycznie nowych, nienoszących śladów uprzedniego używania w maksymalnej liczbie do 900 szt. ( 630 szt. w zamówieniu podstawowym (Etap Pierwszy Podstawowy) i maksymalnie do 270 szt. w zamówieniu opcjonalnym (Etap Drugi – Opcjonalny)) monitorów komputerowych, jednego producenta, jednej marki i tego samego typu, ten sam model oraz o minimalnych parametrach określonych w Specyfikacji technicznej stanowiącej Załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy wraz z załącznikami stanowiących Załącznik nr 6.2 do SWZ. 2. Wykonanie zamówienia opcjonalnego (Etapu Drugiego - Opcjonalnego, o którym mowa w § 2 ust. 3 ppu), nastąpi w terminie do 21 dni kalendarzowych od przekazania Wykonawcy, sporządzonego w formie pisemnej lub w formie elektronicznej, Zlecenia Dostawy, według wzoru stanowiącego Załącznik Nr 7 do ppu. Zamawiający może składać Zlecenia Dostawy wielokrotnie jednakże nie później niż w ciągu 3 miesięcy od daty zawarcia Umowy. 3. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia ilości Sprzętu w Etapie Drugim - Opcjonalnym, bądź całkowitej rezygnacji z Etapu Drugiego - Opcjonalnego, a Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tego tytułu. 4. Niedostarczenie Wykonawcy przez Zamawiającego, sporządzonego w formie pisemnej lub w formie elektronicznej, Zlecenia Dostawy w terminie określonym w pkt 2. jest równoznaczne z rezygnacją przez Zamawiającego z zamówienia opcjonalnego (Etapu Drugiego - Opcjonalnego).
Haupteinstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
Beschreibung der Optionen1. Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.). 2. W ramach prawa opcji Zamawiający może zakupić maksymalnie maksymalnie do 270 szt. w zamówieniu opcjonalnym (Etap Drugi – Opcjonalny) monitorów komputerowych, jednego producenta, jednej marki i tego samego typu, ten sam model oraz o minimalnych parametrach określonych w Specyfikacji technicznej stanowiącej Załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy wraz z załącznikami stanowiących Załącznik nr 6.2 do SWZ. 3. Wykonanie zamówienia opcjonalnego (Etapu Drugiego - Opcjonalnego, o którym mowa w § 2 ust. 3 ppu), nastąpi w terminie do 21 dni kalendarzowych od przekazania Wykonawcy, sporządzonego w formie pisemnej lub w formie elektronicznej, Zlecenia Dostawy, według wzoru stanowiącego Załącznik Nr 7 do ppu. Zamawiający może składać Zlecenia Dostawy wielokrotnie jednakże nie później niż w ciągu 3 miesięcy od daty zawarcia Umowy. 4. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia ilości Sprzętu w Etapie Drugim - Opcjonalnym, bądź całkowitej rezygnacji z Etapu Drugiego - Opcjonalnego, a Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tego tytułu. 5. Niedostarczenie Wykonawcy przez Zamawiającego, sporządzonego w formie pisemnej lub w formie elektronicznej, Zlecenia Dostawy w terminie określonym w pkt 3. jest równoznaczne z rezygnacją przez Zamawiającego z zamówienia opcjonalnego (Etapu Drugiego - Opcjonalnego).