2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sportmedisch onderzoek
Beschreibung: De Opdracht omvat sportmedische onderzoeken met een focus op fysieke inspanning door het afnemen van een maximale inspanningstest. Waarvan de resultaten van het gehele onderzoek worden geïnterpreteerd door sportartsen of sportgeneeskundigen. De maximale waarde van de Overeenkomsten vallend onder deze aanbestedingsprocedure is vastgesteld op € 1080.000, - (exclusief btw).
Interne Kennung: HR0157b
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De Opdracht omvat sportmedische onderzoeken met een focus op fysieke inspanning door het afnemen van een maximale inspanningstest. Waarvan de resultaten van het gehele onderzoek worden geïnterpreteerd door sportartsen of sportgeneeskundigen.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten, 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Geografisch gebied Noord oost
Beschreibung: Betreft politie-eenheden Noord-Nederland, Oost-Nederland en Midden-Nederland
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie aanbestedingsdocumenten
Los: LOT-0002
Titel: Geografisch gebied Noord west
Beschreibung: Betreft politie-eenheden Noord-Holland, Amsterdam en Den Haag
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Geografisch gebied Zuid
Beschreibung: Betreft politie-eenheden Rotterdam, Zeeland-West-Brabant, Oost-Brabant en Limburg
Interne Kennung: 3