2. Verfahren
Verfahren
Titel: Systém pro aktivní řízení dopravy v Jihlavě – Centrální technický dispečink
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je vývoj a implementace nového informačního systému, poskytování servisních služeb k implementovanému informačnímu systému a služby rozvoje implementovaného informačního systému. Předmětem plnění veřejné zakázky jsou dále i dodávky souvisejícího hardware vybavení a dodávka potřebných licencí. Předmětem plnění veřejné zakázky je vybudování Centrálního technického dispečinku (CTD), který v sobě zahrnuje dopravní řídící ústřednu, technologické dohledové centrum, dopravně informační centrum, model dopravy a další technologie zajišťujících přenos, zpracování, vyhodnocování, ukládání a distribuci aktuálních dopravních dat a řídících pokynů pro navazující telematické aplikace a uživatele dopravního systému města. Součástí CTD není pracoviště pro trvalý dispečerský dohled. Přístup do systému bude realizován prostřednictvím webového prohlížeče z kterékoliv pracovní stanice v rámci metropolitní sítě. Centrální technický dispečink bude sloužit k dohledu nad dopravní situací ve městě Jihlavě, k aktivnímu ovlivňování dopravy prostřednictvím dostupných technologií ITS, zejména SSZ, k dohledu nad provozem technologií ITS, k výměně dopravních informací s NDIC, k publikování aktuálních dopravních informací a k poskytování dopravních dat specialistům. Předmět plnění veřejné zakázky je rozdělen do tří etap, a to: a) Etapa plnění č. 1 – vývoj a implementace nového informačního systému, dodávka souvisejícího hardware vybavení a licencí, to vše dle Přílohy č. 3a dokumentace zadávacího řízení, b) Etapa plnění č. 2 – poskytování servisních služeb k implementovanému informačnímu systému dle Přílohy č. 3b dokumentace zadávacího řízení, c) Etapa plnění č. 3 – služby rozvoje implementovaného informačního systému dle Přílohy č. 3b dokumentace zadávacího řízení. Všechny etapy plnění budou plněny jedním dodavatelem (tzn. veřejná zakázka není rozdělena na části ve smyslu § 35 zákona). Předmět plnění veřejné zakázky je blíže specifikován v obchodních a platebních podmínkách (Příloha č. 3a dokumentace zadávacího řízení a Příloha č. 3b dokumentace zadávacího řízení) a v technických podkladech (Příloha č. 9 dokumentace zadávacího řízení).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 72263000 Software-Implementierung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 48810000 Informationssysteme, 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Systém pro aktivní řízení dopravy v Jihlavě – Centrální technický dispečink
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72268000 Bereitstellung von Software, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 48810000 Informationssysteme, 30230000 Computerbezogene Geräte