2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi sadzenia roślin i utrzymania terenów zieleni w rejonie Chorzów Maciejkowice w terminie od 1.01.2026 r. do 31.12.2027 r. oraz usługi utrzymania Chorzowskiego Rynku w terminie od 19.01.2026r. do 18.01.2028 r.
Beschreibung: Zamówienie należy wykonać zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz charakterystykami ogólnymi przedmiotu zamówienia, tj. przedmiarami i harmonogramami prac (odrębnymi dla każdego rejonu), które są załącznikami do SWZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: RZP.271.432.2025