See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wybór Pośredników Finansowych w celu wdrażania Instrumentu Finansowego „Mikropożyczka” w ramach Projektu „pn. Wsparcie dolnośląskiego rynku pracy poprzez instrumenty finansowe”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przez „pośrednika finansowego”, polegających na udzielaniu Jednostkowych Pożyczek w ramach utworzonego przez Pośrednika Finansowego Instrumentu Finansowego „Mikropożyczka” do którego Zamawiający wniesie wkład finansowy ze środków Funduszu Funduszy utworzonego w ramach Projektu „pn. Wsparcie dolnośląskiego rynku pracy poprzez instrumenty finansowe” przez Wykonawców (zwanych dalej „Pośrednikami Finansowymi” lub „PF”), wybranymi w niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego. Parametry oraz grupa docelowa udzielanych przez Wykonawcę Jednostkowych Pożyczek zostały określone w „Metryce Instrumentu Finansowego Mikropożyczka” stanowiącej załącznik nr 2 do Istotnych Postanowień Umowy, które stanowią załącznik nr 2 do SIWZ (dalej: „Umowa Operacyjna”).
Interne Kennung: DZZK/82/DPE/2017 cz. I aneks nr 6
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Art des Auftrags: Dienstleistungen