See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Stare Jabłonki w roku 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, gospodarki szkółkarskiej, gospodarki łąkowo-rolnej oraz ubocznego użytkowania lasu do wykonania na terenie Nadleśnictwa Stare Jabłonki w roku 2026.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I - Leśnictwa Śmieszny Kąt, Perkunicha
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwach Śmieszny Kąt i Perkunicha, obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna i ubocznego użytkowania lasu.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do każdej z pozycji Kosztorysu Ofertowego stanowiącego część Oferty („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji Kosztorysu Ofertowego stanowiącego część Oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w Kosztorysie Ofertowym stanowiącym część Oferty.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II - Leśnictwa Laski, Draby
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwach Laski i Draby, obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna i ubocznego użytkowania lasu.
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet III - Barduń, Białe Błota
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwach Barduń i Białe Błota, obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna i ubocznego użytkowania lasu.
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet IV - Ostrowin, Gąsiory
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwach Ostrowin i Gąsiory, obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna i ubocznego użytkowania lasu.
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet V - Mitelki, Makruty, Macierzanka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwach Mitelki, Makruty i Macierzanka, obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna i ubocznego użytkowania lasu.
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet VI - Kieraj, Wymój, Jagiełek
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwach Kieraj, Wymój, Jagiełek, obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna i ubocznego użytkowania lasu.
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet VII - Potok
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwach Potok, obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna i ubocznego użytkowania lasu.
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet VIII - Warlity
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwach Warlity, obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna i ubocznego użytkowania lasu.
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet IX - Szkółka leśna Jagiełek
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki szkółkarskiej w szkółce leśnej Jagiełek.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft