2. Verfahren
Verfahren
Titel: ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE STAŁYCH ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU GMINY KROŚNIEWICE
Beschreibung: 1) Przedmiot zamówienia obejmuje: odbieranie i zagospodarowanie zmieszanych i zbieranych selektywnie stałych odpadów komunalnych z: a) zamieszkałych nieruchomości na terenie Gminy Krośniewice tj. z następujących miejscowości zamieszkałych: Bardzinek, Bielice, Błonie, Cudniki, Cygany, Franki, Głaznów, Głogowa, Godzięby, Górki Miłońskie, Iwiczna, Jankowice, Kajew, Kopy, Kopyta, Krośniewice, Krzewie, Luboradz, Marynin, Miłonice, Miłosna, Morawce, Nowe, Nowe Jankowice, Ostałów, Pawlikowice, Pniewko, Pomarzany, Raszynek, Rozpacz, Skłóty, Stara Wieś, Stare Morawce, Suchodoły, Szubina, Szubsk Duży, Szubsk Towarzystwo, Teresin, Tumidaj, Witów, Wola Nowska, Wychny, Wymysłów, Zalesie, Zieleniew, Zosinek oraz miasta Krośniewice. (Zamawiający zaleca by Wykonawca zapoznał się z wykazem dróg/ulic gminnych i dokonał wizji terenowej, gdyż część nieruchomości zamieszkałych jest usytuowana w miejscu do których w zależności od przewidzianego samochodu może być utrudniony dojazd – nie jest to warunek udziału w przedmiotowym postępowaniu.) b) punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (zwanej dalej „PSZOK”) znajdującego się w Krośniewicach, przy ul. Paderewskiego 3, c) placówki oświatowe (zbiórka selektywna baterii). 2) Na terenie zabudowy jednorodzinnej obowiązywać będzie system mieszany pojemnikowo - workowy zbiórki odpadów komunalnych, natomiast na terenie zabudowy wielorodzinnej obowiązywać będzie system pojemnikowy zbiórki odpadów komunalnych Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ogólną charakterystykę Gminy Krośniewice w kontekście odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1) Przedmiot zamówienia obejmuje: odbieranie i zagospodarowanie zmieszanych i zbieranych selektywnie stałych odpadów komunalnych z: a) zamieszkałych nieruchomości na terenie Gminy Krośniewice tj. z następujących miejscowości zamieszkałych: Bardzinek, Bielice, Błonie, Cudniki, Cygany, Franki, Głaznów, Głogowa, Godzięby, Górki Miłońskie, Iwiczna, Jankowice, Kajew, Kopy, Kopyta, Krośniewice, Krzewie, Luboradz, Marynin, Miłonice, Miłosna, Morawce, Nowe, Nowe Jankowice, Ostałów, Pawlikowice, Pniewko, Pomarzany, Raszynek, Rozpacz, Skłóty, Stara Wieś, Stare Morawce, Suchodoły, Szubina, Szubsk Duży, Szubsk Towarzystwo, Teresin, Tumidaj, Witów, Wola Nowska, Wychny, Wymysłów, Zalesie, Zieleniew, Zosinek oraz miasta Krośniewice. (Zamawiający zaleca by Wykonawca zapoznał się z wykazem dróg/ulic gminnych i dokonał wizji terenowej, gdyż część nieruchomości zamieszkałych jest usytuowana w miejscu do których w zależności od przewidzianego samochodu może być utrudniony dojazd – nie jest to warunek udziału w przedmiotowym postępowaniu.) b) punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (zwanej dalej „PSZOK”) znajdującego się w Krośniewicach, przy ul. Paderewskiego 3, c) placówki oświatowe (zbiórka selektywna baterii). 2) Na terenie zabudowy jednorodzinnej obowiązywać będzie system mieszany pojemnikowo - workowy zbiórki odpadów komunalnych, natomiast na terenie zabudowy wielorodzinnej obowiązywać będzie system pojemnikowy zbiórki odpadów komunalnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ogólną charakterystykę Gminy Krośniewice w kontekście odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak