See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: KOMPLEKSOWA USŁUGA SPRZĄTANIA OBIEKTÓW, BUDYNKÓW I POSESJI BYDGOSKIEGO CENTRUM SPORTU
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa sprzątania obiektów, budynków i posesji Bydgoskiego Centrum Sportu. Zamówienie jest podzielone na 10 części: 1) Część I: sprzątanie i utrzymanie czystości krytych pływalniach: • Czwórka, ul. Stawowa 39 w Bydgoszczy, • Bryza, ul. Goszczyńskiego 3 w Bydgoszczy; 2) Część II: sprzątanie i utrzymanie czystości krytych pływalniach: • Sardynka, Sardynkowa 7 w Bydgoszczy, • Łabędź, ul. Pijarów 4 w Bydgoszczy; 3) Część III: sprzątanie i utrzymanie czystości krytych pływalniach: • Laguna, ul. Glinki 117 w Bydgoszczy, • Perła, ul. Grzymały Siedleckiego w Bydgoszczy; 4) Część IV: sprzątanie i utrzymanie czystości krytych pływalniach: • Piata Fala, ul. Szarych Szeregów 5 w Bydgoszczy, • Neptun, ul. Swarzewska 10 w Bydgoszczy; 5) Część V: sprzątanie i utrzymanie czystości krytych pływalniach: • Ikar, ul. Tomasza Golloba 7 w Bydgoszczy, • Aqua Fordon, ul. Kromera 11 w Bydgoszczy; 6) Część VI: sprzątanie i utrzymanie czystości w kompleksie sportowym: • Zawisza Bydgoszcz, ul. Gdańska 163 w Bydgoszczy; 7) Część VII: sprzątanie i utrzymanie czystości na: • Stadionie Miejskim Polonia im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, ul. Sportowa 2 w Bydgoszczy; 8) Część VIII: sprzątanie i utrzymanie czystości obiektów sportowych: • Kompleks sportowy „Stadion Miejski”, ul. Słowiańska 7 w Bydgoszczy, • Kompleks sportowy „Gwiazda”, ul. Bronikowskiego 45 w Bydgoszczy; 9) Część IX: sprzątanie i utrzymanie czystości w obiektach sportowych: • Hala Sportowo Widowiskowa „Łuczniczka”, ul. Toruńska 59 w Bydgoszczy, • Hala Sportowa „SISU ARENA”, ul. Toruńska 59 w Bydgoszczy; 10) Część X: sprzątanie i utrzymanie czystości w obiektach sportowych: • Przystań „LOTTO – BYDGOSTIA”, ul. Żupy 4 w Bydgoszczy, • Uczniowski Klub Sportowy „Kopernik”, ul. Babia Wieś 3-5 w Bydgoszczy, • „Tor Regatowy „Brdyujście”, ul. Witebska 26 w Bydgoszczy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I: sprzątanie i utrzymanie czystości krytych pływalniach: • Czwórka, ul. Stawowa 39 w Bydgoszczy, • Bryza, ul. Goszczyńskiego 3 w Bydgoszczy;
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzątanie oraz utrzymanie czystości na obiektach sportowych, wskazanych powierzchniach użytkowych, częstotliwościach sprzątania oraz sposobie i wymaganiach odnośnie wykonywania usług zapewniających utrzymanie czystości na określonych warunkach w zał. nr 1 a do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Część II: sprzątanie i utrzymanie czystości krytych pływalniach: • Sardynka, Sardynkowa 7 w Bydgoszczy, • Łabędź, ul. Pijarów 4 w Bydgoszczy;
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzątanie oraz utrzymanie czystości na obiektach sportowych, wskazanych powierzchniach użytkowych, częstotliwościach sprzątania oraz sposobie i wymaganiach odnośnie wykonywania usług zapewniających utrzymanie czystości na określonych warunkach w zał. nr 1 b do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Część III: sprzątanie i utrzymanie czystości krytych pływalniach: • Laguna, ul. Glinki 117 w Bydgoszczy, • Perła, ul. Grzymały Siedleckiego w Bydgoszczy;
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzątanie oraz utrzymanie czystości na obiektach sportowych, wskazanych powierzchniach użytkowych, częstotliwościach sprzątania oraz sposobie i wymaganiach odnośnie wykonywania usług zapewniających utrzymanie czystości na określonych warunkach w zał. nr 1 c do SWZ.
Los: LOT-0004
Titel: Część IV: sprzątanie i utrzymanie czystości krytych pływalniach: • Piata Fala, ul. Szarych Szeregów 5 w Bydgoszczy, • Neptun, ul. Swarzewska 10 w Bydgoszczy;
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzątanie oraz utrzymanie czystości na obiektach sportowych, wskazanych powierzchniach użytkowych, częstotliwościach sprzątania oraz sposobie i wymaganiach odnośnie wykonywania usług zapewniających utrzymanie czystości na określonych warunkach w zał. nr 1 d do SWZ.
Los: LOT-0005
Titel: Część V: sprzątanie i utrzymanie czystości krytych pływalniach: • Ikar, ul. Tomasza Golloba 7 w Bydgoszczy, • Aqua Fordon, ul. Kromera 11 w Bydgoszczy;
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzątanie oraz utrzymanie czystości na obiektach sportowych, wskazanych powierzchniach użytkowych, częstotliwościach sprzątania oraz sposobie i wymaganiach odnośnie wykonywania usług zapewniających utrzymanie czystości na określonych warunkach w zał. nr 1 e do SWZ.
Los: LOT-0006
Titel: Część VI: sprzątanie i utrzymanie czystości w kompleksie sportowym: • Zawisza Bydgoszcz, ul. Gdańska 163 w Bydgoszczy;
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzątanie oraz utrzymanie czystości na obiektach sportowych, wskazanych powierzchniach użytkowych, częstotliwościach sprzątania oraz sposobie i wymaganiach odnośnie wykonywania usług zapewniających utrzymanie czystości na określonych warunkach w zał. nr 1 f do SWZ.
Los: LOT-0007
Titel: Część VII: sprzątanie i utrzymanie czystości na: • Stadionie Miejskim Polonia im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, ul. Sportowa 2 w Bydgoszczy;
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzątanie oraz utrzymanie czystości na obiektach sportowych, wskazanych powierzchniach użytkowych, częstotliwościach sprzątania oraz sposobie i wymaganiach odnośnie wykonywania usług zapewniających utrzymanie czystości na określonych warunkach w zał. nr 1 g do SWZ.
Los: LOT-0008
Titel: Część VIII: sprzątanie i utrzymanie czystości obiektów sportowych: • Kompleks sportowy „Stadion Miejski”, ul. Słowiańska 7 w Bydgoszczy, • Kompleks sportowy „Gwiazda”, ul. Bronikowskiego 45 w Bydgoszczy;
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzątanie oraz utrzymanie czystości na obiektach sportowych, wskazanych powierzchniach użytkowych, częstotliwościach sprzątania oraz sposobie i wymaganiach odnośnie wykonywania usług zapewniających utrzymanie czystości na określonych warunkach w zał. nr 1 h do SWZ.
Los: LOT-0009
Titel: Część IX: sprzątanie i utrzymanie czystości w obiektach sportowych: • Hala Sportowo Widowiskowa „Łuczniczka”, ul. Toruńska 59 w Bydgoszczy, • Hala Sportowa „SISU ARENA”, ul. Toruńska 59 w Bydgoszczy;
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzątanie oraz utrzymanie czystości na obiektach sportowych, wskazanych powierzchniach użytkowych, częstotliwościach sprzątania oraz sposobie i wymaganiach odnośnie wykonywania usług zapewniających utrzymanie czystości na określonych warunkach w zał. nr 1 i do SWZ.
Los: LOT-0010
Titel: Część X: sprzątanie i utrzymanie czystości w obiektach sportowych: • Przystań „LOTTO – BYDGOSTIA”, ul. Żupy 4 w Bydgoszczy, • Uczniowski Klub Sportowy „Kopernik”, ul. Babia Wieś 3-5 w Bydgoszczy, • „Tor Regatowy „Brdyujście”, ul. Witebska 26 w Bydgoszczy.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzątanie oraz utrzymanie czystości na obiektach sportowych, wskazanych powierzchniach użytkowych, częstotliwościach sprzątania oraz sposobie i wymaganiach odnośnie wykonywania usług zapewniających utrzymanie czystości na określonych warunkach w zał. nr 1 j do SWZ.