See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa gazu do kwater internatowych i internatów będących w zasobie AMW Szczecin
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi dystrybucji i dostawy paliwa gazowego - gazu ziemnego wysokometanowego (typu E) do obiektów znajdujących się w zasobie Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Szczecinie zgodnie z załącznikiem nr 1 do OPZ. 2. Zamawiający na podstawie art. 441 ustawy Pzp wprowadza prawo opcji, polegające na uprawnieniu Zamawiającego do zwiększenia ilości dostarczonego paliwa gazowego na zastępujących zasadach: a) W trakcie realizacji umowy Zamawiający zastrzega sobie prawo do zwiększenia wartości szacowanego zużycia paliwa gazowego wskazanej w Załączniku nr 1 do OPZ o około 30% (przyjęto 670 000,00 kWh) b) Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w zakresie wielkości zużycia paliwa gazowego w okresie obowiązywania umowy po wykorzystaniu limitu (szacowanego zużycia paliwa gazowego) określonego w Załączniku nr 1 do OPZ c) Zwiększenie ilości dostarczanej energii może wynikać z tytułu zwiększonego zużycia energii przez istniejące PPG lub w wyniku dodania nowych PPE w trakcie trwania umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 776979-2025
Interne Kennung: DZP-OS.2610.422.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów zamówienia można uzyskać pod adresem -https://amw.ezamawiajacy.pl Oferty należy przesyłać na adres podany powyżej.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65200000 Gasversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0002
Beschreibung: Dostawa gazu do kwater internatowych i internatów będących w zasobie AMW Szczecin
Interne Kennung: Część I