684144-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Bau von Wasserkraftwerken – výstavba MVE Nový mlýn
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titelvýstavba MVE Nový mlýn
BeschreibungKompletní zhotovení stavby MVE Nový mlýn, sestávající se zejména ze: - stavebních prací spočívajících ve zhotovení kompletní stavby vodního díla - malé vodní elektrárny (MVE) vč. vč. úprav vtokového kanálu (náhonu) a vč. vyvedení výkonu MVE na hladině 22 kV vč. sloupového transformátoru se sníženými ztrátami, - dodávky a montáže technologie MVE a - dodávky dokumentace pro provádění stavby.
Interne KennungCZ.01.04.02/01/23_018/0008427
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45251120 Bau von Wasserkraftwerken
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42112210 Wasserräder, 45315200 Turbinenarbeiten
5. Los
LosLOT-0001