See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi sprzętem ciężkim w zakresie obsługi zwałów węgla i sprzedaży drobnicowej w okresie 24 m-cy dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK Staszic - Wujek Ruch Murcki - Staszic” z podziałem na zadania.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej SOPZ) zawarty jest w załączniku nr 1
Interne Kennung: 622500941
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60182000 Vermietung von Schwerlastwagen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1(ładowarki)
Beschreibung: Usługi sprzętem ciężkim w zakresie obsługi zwałów węgla i sprzedaży drobnicowej w okresie 24 m-cy dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK Staszic - Wujek Ruch Murcki - Staszic” z podziałem na zadania, w zakresie zadania nr 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej SOPZ) zawarty jest w załączniku nr 1
Interne Kennung: sługi sprzętem ciężkim w zakresie obsługi zwałów węgla i sprzedaży drobnicowej w okresie 24 m-cy dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK Staszic - Wujek Ruch Murcki - Staszic” z podziałem na zadania. Zadanie nr 1.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2(spycharki)
Beschreibung: Usługi sprzętem ciężkim w zakresie obsługi zwałów węgla i sprzedaży drobnicowej w okresie 24 m-cy dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK Staszic - Wujek Ruch Murcki - Staszic” z podziałem na zadania, w zakresie zadania nr 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej SOPZ) zawarty jest w załączniku nr 1
Interne Kennung: sługi sprzętem ciężkim w zakresie obsługi zwałów węgla i sprzedaży drobnicowej w okresie 24 m-cy dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK Staszic - Wujek Ruch Murcki - Staszic” z podziałem na zadania. Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 (koparka kołowa)
Beschreibung: Usługi sprzętem ciężkim w zakresie obsługi zwałów węgla i sprzedaży drobnicowej w okresie 24 m-cy dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK Staszic - Wujek Ruch Murcki - Staszic” z podziałem na zadania, w zakresie zadania nr 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej SOPZ) zawarty jest w załączniku nr 1
Interne Kennung: sługi sprzętem ciężkim w zakresie obsługi zwałów węgla i sprzedaży drobnicowej w okresie 24 m-cy dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK Staszic - Wujek Ruch Murcki - Staszic” z podziałem na zadania. Zadania nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 (koparka gąsienicowa)
Beschreibung: Usługi sprzętem ciężkim w zakresie obsługi zwałów węgla i sprzedaży drobnicowej w okresie 24 m-cy dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK Staszic - Wujek Ruch Murcki - Staszic” z podziałem na zadania, w zakresie zadania nr 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej SOPZ) zawarty jest w załączniku nr 1
Interne Kennung: sługi sprzętem ciężkim w zakresie obsługi zwałów węgla i sprzedaży drobnicowej w okresie 24 m-cy dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK Staszic - Wujek Ruch Murcki - Staszic” z podziałem na zadania. Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 (koparko-ładowarka kołowa)
Beschreibung: Usługi sprzętem ciężkim w zakresie obsługi zwałów węgla i sprzedaży drobnicowej w okresie 24 m-cy dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK Staszic - Wujek Ruch Murcki - Staszic” z podziałem na zadania, w zakresie zadania nr 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej SOPZ) zawarty jest w załączniku nr 1
Interne Kennung: sługi sprzętem ciężkim w zakresie obsługi zwałów węgla i sprzedaży drobnicowej w okresie 24 m-cy dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK Staszic - Wujek Ruch Murcki - Staszic” z podziałem na zadania. Zadanie nr 5