See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa grupowego ubezpieczenia na życie pracowników oraz członków rodzin pracowników Szpitala Specjalistycznego im. Ludwika Rydygiera w Krakowie Sp. z o.o.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Usługa grupowego ubezpieczenia na życie pracowników oraz członków rodzin pracowników Szpitala Specjalistycznego im. Ludwika Rydygiera w Krakowie Sp. z o.o. 2. Zamawiający nie gwarantuje, że wszyscy zatrudnieni pracownicy oraz członkowie rodzin pracowników Zamawiającego przystąpią do grupowego ubezpieczenia na życie. 3. W ciągu trwania okresu ubezpieczenia mogą wystąpić zmiany w liczbie osób ubezpieczonych. 4. Jeżeli pracownik lub członek rodziny pracownika zrezygnuje z ubezpieczenia, Zamawiający nie jest zobowiązany do opłacania za nich składki ubezpieczeniowej.
Interne Kennung: SWZ NR 25685/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66511000 Lebensversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001