2. Verfahren
Verfahren
Titel: Přiložení dešťové kanalizace ke splaškové kanalizaci ve Verdeku
Beschreibung: Na základě ustanovení § 66 zákona Zadavatel realizuje úmysl zadat veřejnou zakázku na stavební práce s názvem „Přiložení dešťové kanalizace ke splaškové kanalizaci ve Verdeku“ v jednacím řízení bez uveřejnění. Předmět stavebních prací spočívá v přiložení dešťové kanalizace PVC DN 600 SN 16 v úseku stoky dešťové kanalizace D.4 mezi šachtami Š4.5 až Š4.7 v délce 66 m, do výkopu ke splaškové kanalizaci v úseku stoky A3 km cca 0,170 – 0,240 (délka úseku cca 70 m). Nové stavební práce navazují na obdobné stavební práce zadané v původní veřejné zakázce s názvem „Kanalizace Dvůr Králové n. L. - Verdek“, která bylo zahájena odesláním formuláře oznámení o zahájení zadávacího řízení dne 3. 3. 2025, evidenční číslo zakázky Z2025-011811.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Jednání v souladu s §66, kdy zadavatel může použít jednací řízení bez uveřejnění v případě veřejné zakázky na služby nebo stavební práce, pokud jde o nové služby nebo nové stavební práce spočívající v opakování obdobných služeb nebo stavebních prací jako v původní veřejné zakázce a odpovídající původní veřejné zakázce. Zadavatel tedy zahájil jednání s dodavatelem odesláním výzvy k jednání, následně jednal o podmínkách plnění a o nabídkové ceně a ukončil zadávací řízení podpisem smlouvy, která vzešla z tohoto jednání, které si zadavatel vyhradil v původním zadávacím řízení „Kanalizace Dvůr Králové n. L. - Verdek“, které bylo zahájeno odesláním formuláře oznámení o zahájení zadávacího řízení dne 3. 3. 2025, evidenční číslo zakázky Z2025-011811.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: P25V00000010