684279-2025 - Wettbewerb
Polen – Hebezeuge und Fördermittel sowie Teile – Dostawy do kopalń JSW S.A. części i elementów zamiennych do przenośników taśmowych z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawy do kopalń JSW S.A. części i elementów zamiennych do przenośników taśmowych z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung63/PM/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42400000 Hebezeuge und Fördermittel sowie Teile
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42419800 Teile für Förderer
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie 1 - Części i elementy do przenośników taśmowych Pioma 1000 oraz 1200 (5 pozycji) w łącznej ilości 9 szt.
Interne Kennung63/PM/25 - Zadanie 1
LosLOT-0002
TitelZadanie 2 - Części i elementy do przenośników taśmowych (6 pozycji) w łącznej ilości 115 szt.
Interne Kennung63/PM/25 - Zadanie 2
LosLOT-0003
TitelZadanie 3 - Części i elementy zamienne do Nowomag, KGP, Pioma 1400, Gwarek 1200 (6 pozycji) w łącznej ilości 105 szt.
Interne Kennung63/PM/25 - Zadanie 3
LosLOT-0004
TitelZadanie 4 - Wsporniki do wysięgnika Pioma 1400 (3 pozycje) w łącznej ilości 21 szt.
Interne Kennung63/PM/25 - Zadanie 4
LosLOT-0005
TitelZadanie 5 - Części i elementy zamienne do przenośnika taśmowego Vacat (20 pozycji) w łącznej ilości 227 szt.
Interne Kennung63/PM/25 - Zadanie 5
LosLOT-0006
TitelZadanie 6 - Części i elementy zamienne do stacji napinającej WSN (10 pozycji) w łącznej ilości 32 szt.
Interne Kennung63/PM/25 - Zadanie 6
LosLOT-0007
TitelZadanie 7 - Elementy kołowrotu do przenośnika taśmowego Gwarek (7 pozycji) w łącznej ilości 25 szt.
Interne Kennung63/PM/25 - Zadanie 7
LosLOT-0008
TitelZadanie 8 - Części i elementy do przenośników taśmowych Gwarek (5 pozycji) w łącznej ilości 108 szt.
Interne Kennung63/PM/25 - Zadanie 8
LosLOT-0009
TitelZadanie 9 - Części i elementy wysięgników i wysięgniki (11 pozycji) w łącznej ilości 74 szt.
Interne Kennung63/PM/25 - Zadanie 9
LosLOT-0010
TitelZadanie 10 - Blachy lewe oraz prawe do przenośnika taśmowego Gwarek 1200 (6 pozycji) w łącznej ilości 36 szt.
Interne Kennung63/PM/25 - Zadanie 10
LosLOT-0011
TitelZadanie 11 - Zwrotnie oraz kozioł zwrotni (4 pozycje) w łącznej ilości 12 szt.
Interne Kennung63/PM/25 - Zadanie 11
LosLOT-0012
TitelZadanie 12 - Stacja napinająca wolnobieżna WSN-400/15 lub równoważna w ilości 12 szt.
Interne Kennung63/PM/25 - Zadanie 12
LosLOT-0013
TitelZadanie 13 - Przekładnia 1:125 wykonanie prawe rys. 01069-01/2 WSN-400/15 lub równoważna w ilości 10 szt.
Interne Kennung63/PM/25 - Zadanie 13
LosLOT-0014
TitelZadanie 14 - Pętlicowy zasobnik taśmy bez krążników L–30 mb. rys. G21.006-02 do przenośnika taśmowego GWAREK-1000 lub równoważny w ilości 6 kpl.
Interne Kennung63/PM/25 - Zadanie 14
LosLOT-0015
TitelZadanie 15 - Zespół oporowy rys. 7440700/00 Gwarek 1200 lub równoważny w ilości 1 szt.
Interne Kennung63/PM/25 - Zadanie 15
LosLOT-0016
TitelZadanie 16 - Osłona rys. S21.006-02.01.04/1 lub równoważna w ilości 45 szt.
Interne Kennung63/PM/25 - Zadanie 16
LosLOT-0017
TitelZadanie 17 - Zespół napędowy S21.006-10/3 GWAREK 1000 lub równoważny w ilości 1 szt.
Interne Kennung63/PM/25 - Zadanie 17
LosLOT-0018
TitelZadanie 18 - Stacja zwrotna kompletna do przenośnika taśmowego PTGm-50/1000 rys. U21-100M1.02.00 lub równoważna w ilości 6 szt.
Interne Kennung63/PM/25 - Zadanie 18
LosLOT-0019
TitelZadanie 19 -Napęd kompletny z przekładnią bez silnika do przenośnika taśmowego PTGm-50/1000 rys. P21-2Bc/G lub równoważny w ilości 4 szt.
Interne Kennung63/PM/25 - Zadanie 19