68431-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelIntegracja systemu HIS (KS-MEDIS,KS-SOMED) modułu laboratoryjnego KAMSOFT SOLAB - import z systemami dziedzinowymi dwóch kontrahentów poprzez zapewnienie możliwości eksportu i importu danych (wyniki badań laboratoryjnych) celem zwiększenia poziomu zaindeksowanej EDM. Utrzymanie wraz ze wsparciem systemu HIS umożliwiającymi bieżącą eksploatację zintegrowanego systemu informatycznego (...).
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: - Integracja systemu HIS (KS – MEDIS, KS - SOMED) modułu laboratoryjnego KAMSOFT SOLAB (import z systemami dziedzinowymi dwóch kontrahentów poprzez zapewnienie możliwości eksportu i importu danych (wyniki badań laboratoryjnych) celem zwiększenia poziomu zaindeksowanej EDM.; - Utrzymanie wraz ze wsparciem systemu HIS umożliwiającymi bieżącą eksploatację zintegrowanego systemu informatycznego (ZSI) klasy HIS/ERP w okresie trwałości przedsięwzięcia. Szczegółowy zakres został zawarty w SWZ.
Interne KennungZP/61/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
5. Los
LosLOT-0005
TitelIntegracja systemu HIS (KS-MEDIS,KS-SOMED) modułu laboratoryjnego KAMSOFT SOLAB - import z systemami dziedzinowymi dwóch kontrahentów poprzez zapewnienie możliwości eksportu i importu danych (wyniki badań laboratoryjnych) celem zwiększenia poziomu zaindeksowanej EDM. Utrzymanie wraz ze wsparciem systemu (...)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: - Integracja systemu HIS (KS – MEDIS, KS - SOMED) modułu laboratoryjnego KAMSOFT SOLAB (import z systemami dziedzinowymi dwóch kontrahentów poprzez zapewnienie możliwości eksportu i importu danych (wyniki badań laboratoryjnych) celem zwiększenia poziomu zaindeksowanej EDM.; - Utrzymanie wraz ze wsparciem systemu HIS umożliwiającymi bieżącą eksploatację zintegrowanego systemu informatycznego (ZSI) klasy HIS/ERP w okresie trwałości przedsięwzięcia. Szczegóły zakres został zawarty w SWZ.