684321-2025 - Vorankündigung – Direktvergabe
Polen – Verschiedene medizinische Geräte und Produkte – Zakup pomocy dydaktycznych do Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie Technika weterynaryjna w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. J. Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie - Zakup pomocy dydaktycznych – Anestezjologia i analityka oraz Wyposażenie laboratoryjne
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup pomocy dydaktycznych do Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie Technika weterynaryjna w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. J. Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie - Zakup pomocy dydaktycznych – Anestezjologia i analityka oraz Wyposażenie laboratoryjne
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Zakup pomocy dydaktycznych do Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie Technika weterynaryjna w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. J. Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie Cześć I Zakup pomocy dydaktycznych – Anestezjologia i analityka Część II Zakup pomocy dydaktycznych – Wyposażenie laboratoryjne
Vorherige Bekanntmachung463744-2025
Interne KennungZSP.S.342-11/2025
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124100 Diagnostikausrüstung, 33110000 Bildgebungsausrüstung für medizinische, zahnärztliche und tiermedizinische Anwendungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCześć I Zakup pomocy dydaktycznych – Anestezjologia i analityka
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Zakup pomocy dydaktycznych do Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie Technika weterynaryjna w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. J. Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie Cześć I Zakup pomocy dydaktycznych – Anestezjologia i analityka
Interne KennungZSP.S.342-11/2025/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124100 Diagnostikausrüstung
LosLOT-0002
TitelCzęść II Zakup pomocy dydaktycznych – Wyposażenie laboratoryjne
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Zakup pomocy dydaktycznych do Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie Technika weterynaryjna w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. J. Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie Część II Zakup pomocy dydaktycznych – Wyposażenie laboratoryjne
Interne KennungZSP.S.342-11/2025/2
Haupteinstufung (cpv): 33110000 Bildgebungsausrüstung für medizinische, zahnärztliche und tiermedizinische Anwendungen