684373-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten – Ostraha Městské knihovny v Praze
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOstraha Městské knihovny v Praze
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je zajištění bezpečnostních služeb spočívajících zejména v poskytování stálých služeb fyzické ostrahy v objektech zadavatele uvedených v bodu 4.2. zadávací dokumentace a dále mimořádných služeb při konání akcí v prostorách objektů zadavatele. Bližší podmínky výkonu bezpečnostních služeb jsou uvedeny v příloze č. 3 zadávací dokumentace.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je zajištění bezpečnostních služeb spočívajících zejména v poskytování stálých služeb fyzické ostrahy v objektech zadavatele uvedených v bodu 4.2. zadávací dokumentace a dále mimořádných služeb při konání akcí v prostorách objektů zadavatele.
Interne KennungOstraha Městské knihovny v Praze