See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Paliatywnej im. Jana Pawła II w Suwałkach
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa leków dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Paliatywnej im. Jana Pawła II w Suwałkach. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 5 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 482364-2025
Interne Kennung: 1/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1
Beschreibung: 1 fentanyl system transdermalny 100 mcg/h 5 plastrów op. 15 2 fentanyl system transdermalny 25 mcg/h 5 plastrów op. 40 3 fentanyl system transdermalny 50 mcg/h 5 plastrów op. 40 4 fentanyl system transdermalny 75 mcg/h 5 plastrów op. 30 5 fentanyl 0,4 mg w dawce, aereozol op. 5 6 fentaynl 0,1 mg w dawce, aerozol op. 10 7 Morphini 20 mg 60 tabl/op op. 30 8 morphini tabletki o zmodyfikowanym uwalnianiu 0,03g 60 tabletek op. 5 9 morphini tabletki o zmodyfikowanym uwalnianiu 0,01g 60 tabletek op. 5 10 morphini tabletki o zmodyfikowanym uwalnianiu 0,06g 60 tabletek op. 5 11 Oksykodon 10mg/ml 5amp/op op. 10 12 Oksykodon 10 mg 60 tbl/op op. 12 13 oksykodon tabletki 20 mg 60 tbl/op op. 10 14 Oksykodon + nalokson 5 mg + 2,5 mg tabletki 30 tbl/op op. 10
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: część 2
Beschreibung: 1 Alprazolam tabletki 0,5 mg 30 tbl op. 4 2 Alprazolam tabletki 0,25 mg 30 tbl op. 4 3 Bromazepam 6 mg 30 tbl/op op. 10 4 buprenorfina system transdermalny 35ug/24h 5 szt/op op. 240 5 buprenorfina system transdermalny 52,5ug/24h 5 szt/op op. 170 6 buprenorfina system transdermalny 70ug/24h 5 szt/op op. 30 7 buprenorfina tabl podjęzykowe 0,4 mg 30 tbl/op op. 4 8 Diphenoxylati h/ch 2,5mg + Atropini sulphas 0,025 mg 20 tab/op op. 5 9 Estazolam 2 mg 20 tab/op op. 10 10 Klonazepam 0,5 mg 30 tbl/op op. 8 11 Klonazepam 2 mg 30 tbl/op op. 54 12 klorazepat iniekcje 20 mg/2ml 5 fiolek/op op. 4 13 Klorazepat 5 mg kapsułki 30 kapsułek op. 4 14 Diazepam 2 mg tabletki 20 szt/op op. 40 15 Diazepam 5 mg 20 tabletek op. 150 16 Lorazepam 1 mg 25 tlb/op op. 4 17 Midazolamum 7,5 mg 10 tab op. 15 18 Nitrazepam 5 mg 20 tabletek op. 60 19 Zopiclon 7,5mg 20 tabletek op. 370
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: część 3
Beschreibung: Dostawa leków dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Paliatywnej im. Jana Pawła II w Suwałkach w ilości i asortgymencie określonym w załączbniku nr 5 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: część 4
Beschreibung: 1 Ambroksol 7,5 mg/ml 2ml x 10 amp. op. 64 2 Ambroksol 30 mg 20 tbl/op op. 10 3 Bisoprolol 2,5 mg tabletki 30 tabl. powl. op. 150 4 Bisoprolol 5 mg tabletki 30 tabl. powl. op. 206 5 Bisoprolol 1,25 mg tabletki 30 tabl. powl. op. 6 6 Kaptopril 12,5 mg 30 tabletek op. 10 7 Deksametazon 4 mg/ml iniekcje 10 amp a 1ml op. 90 8 Deksametazon 8 mg/2ml iniekcje 10 amp a 2ml op. 60 9 Eplenokard 25 mg 30 tabl. powl./op op. 4 10 Formoterol 12 mcg 60 kapsułek + inhalator op. 12 11 Hydrocortyzon 0,1g iniekcje 5 fiol+rozp/op. op. 44 12 Hydrocortyzon 20 mg 20 tabletek op. 10 13 Hydroxyzyna tabletki 10 mg 30 tabl. powl. op. 75 14 Hydroxyzyna tabletki 25 mg 30 tabl. powl. op. 50 15 Lidocaina żel 2% tuba z kaniulą typu a 30g op. 40 16 Lidocaina żel 2% tuba z kaniulą typu u 30g op. 40 17 Promazine 25 mg 60 tabl. drażowane op. 20 18 Promazine 50 mg 60 tabl. drażowane op. 10
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: część 5
Beschreibung: 1 Granuflex 10x10 cm 1 szt/op (lub równoważny) op. 900 2 Granuflex 15x15 cm 1 szt/op (lub równoważny) op. 350 3 Granuflex 20x20 cm 1 szt/op (lub równoważny) op. 470 4 Granuflex 20x30 cm 1 szt/op (lub równoważny) op. 100 5 Granuflex extra thin 10x10 cm 1 szt/op (lub równoważny) op. 280 6 Granuflex extra thin 15x15 cm 1 szt/op (lub równoważny) op. 200 7 Granuflex pasta 30 g (lub rownowazna) op. 52
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: część 6
Beschreibung: Dostawa leków dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Paliatywnej im. Jana Pawła II w Suwałkach w ilości i asortymencie określonym w załączniku nr 5 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: część 7
Beschreibung: 1 Amoksycylina tabletki 1g 20 tabl/op op. 14 2 Cefiximum 400mg 7 tab/op op. 10 3 Clarithromycinum 500 14 tab/op op. 20 4 Clindamycinum 150mg/ml 5amp/op op. 20 5 Colistimethatum natriucm 1 000 000 IU 20 fiolek op. 20 6 Doxycyclinum 100 mg 10 kaps/op op. 10 7 Klindamycyna 0,3 g/2ml inj 5 amp/op op. 24 8 Klindamycyna kapsułki 300 mg 16 kaps/op op. 11 9 Levofloxacin 0,5g/100ml op. 20 10 Levofloxacin 500 mg 10 tabletek op. 30 11 Gentamycyna 80 mg/2ml 10 amp op. 30 12 Lincomycyna 0,5g 12 kapsułek op. 5 13 Norfloksacyna 400 mg 20 tabl op. 6
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: część 8
Beschreibung: 1 Ibuprofen 200 mg 60 tabl/op op. 32 2 Ketoprofen 50 mg 20 kapsułek op. 66 3 Ketoprofen 100 mg 30 tabletek op. 20 4 Ketoprofen 50 mg/ml 10 amp r-r do wstrzykiwan op. 35 5 Ketoprofen 200 mg 14 tabletek op. 22 6 Meloxicam 7,5 mg 20 tabletek op. 6 7 Nimesulid 100 mg 30 saszetek granulat op. 6 8 Paracetamol czopki 0,5g 10 czopków op. 10 9 Paracetamol tabletki 0,5g 1000 tabl/op op. 16
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: część 9
Beschreibung: 1 Aquacel 10x10 cm opatrunek 1 szt (lub równoważny) op. 650 2 Aquacel Ag 10x10 cm opatrunek 1 sztuka (lub równoważny) op. 600 3 Aquacel Ag extra 10x10 cm opatrunek 1 sztuka (lub równoważny) op. 1040 4 Aquacel Ag+ extra 10x10 cm opatrunek 1 sztuka (lub równoważny) op. 600 5 Aquacel Ag foam adhesvie 10x10 cm opatrunek 1 szt (lub równoważny) op. 100 6 Aquacel Ag foam non adhesvie 10x10 cm opatrunek 1 szt (lub równoważny) op. 100 7 Convamax superaborber 15x15cm adhesive opatrunek 1 szt (lub równoważny) op. 100 8 Convamax superaborber 15x15cm non adhesiveopatrunek 1 szt (lub równoważny) op. 100 9 Granugel 15g (lub równoważny) op. 250 10 Kaltostat 7,5 cm x 12 cm opatrunek 1 sztuka (lub równoważny) op. 100
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: część 10
Beschreibung: Dostawa diet żywieniowych, środków opatrunkowych i zgłębników które powinny być dostarczone do domów pacjentów SPZOZ w Suwałkach, w terenie w ilości i asorftymencie określonym w załączniku nr 5 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: część 11
Beschreibung: Diety żywieniowe i płyny infuzyjne dostarczane do SP ZOP w ilości i asortymencie określonym w załączniku nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: część 12
Beschreibung: 1 Beklometazon 0,25 mg/dawka aerozol 200 dawek/op op. 2 2 Bisakodyl czopki 0,01 g 6 szt/op op. 150 3 Ferric oxide dextran complex 100 mg/2ml 50 amp/op op. 2 4 Ferrosi sulfas 105 mg 30 tabletek op. 40 5 Phenylbutazon 5% masc 30 g op. 6 6 Rivastygmine 9,5 mg 30 plastrow transdermalnych op. 10 7 Ticagrelor 60 mg x 56 kaps op. 5 8 Tietylperazyna czopki 6,5 mg 6 szt/op op. 10
Interne Kennung: Część nr 12