2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beveiligingsdiensten
Beschreibung: Kentalis biedt een prettige, veilige en gastvrije werk-, leer- en leefomgeving voor haar medewerkers, leerlingen en cliënten. Onder een veilige en gastvrije omgeving valt ook het zorgen voor goed beveiligde locaties. Met deze aanbesteding wenst Kentalis één leverancier te contracteren die een bijdrage levert aan een veilige omgeving in en rondom de locaties waar Kentalis verantwoordelijk is voor de beveiliging. De beoogde ingangsdatum van de raamovereenkomst is 1 december 2024 en heeft een initiële looptijd van 4 jaar met een optie tot verlengen van 2 keer 1 jaar. De geraamde opdrachtwaarde bedraagt ca. € 785.000,- exclusief BTW voor de initiële looptijd + de eventuele verlengingen
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het leveren van diverse beveiligingsdiensten, uitvoeren van alarmopvolgingen en 24 uurs calamiteitendienst. -
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79710000 Beveiligingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1