See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mobiele graafmachine (type compact / binnendraaier) met diverse aanbouwdelen.
Beschreibung: Het doel van de aanbesteding luidt als volgt: Het sluiten van een overeenkomst met één inschrijver voor het leveren van één (1) Mobiele graafmachine (type compact / binnendraaier) met diverse aanbouwdelen aan de gemeente Hellendoorn. De opdrachtgever is op zoek naar een mobiele graafmachine (compact / binnendraaier ) met een werkgewicht van ca. 17 ton. De graafmachine zal worden ingezet voor de volgende werkzaamheden; maaikorven, grondwerk, leggen van duikers en het zagen van bomen met een zaagklem.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43200000 Erdbewegungs- und Erdaushubmaschinen sowie zugehörige Teile
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43262100 Mechanische Bagger
5. Los
Los: LOT-0000